3
18:52

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

18:50

Μεγάλος μάγκας ο Πανσερραϊκός των μόλις 14 παικτών και επιβλητικό διπλό στο Παγκρήτιο με 3-0 επί του Εργοτέλη. Διατηρούν τις ελπίδες παραμονής οι Σερραίοι, μπαίνουν σε σοβαρούς μπελάδες οι Ηρακλειώτες.

18:50

90'+3: Τέλος του αγώνα, 0-3.

18:48

90'+2: Γουάλεϊ αντί Ενομό, δεύτερη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό.

18:47

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:47

90': Κεφαλιά του Ιατρούδη μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Νικολακάκης, μπλοκάρει ο Άντμαν.

18:44

87': Κίτρινη στον Άντμαν για καθυστέρηση.

18:43

86': Σουτ του Αγγελόπουλου, χωρίς τύχη.

18:42

85': Τρίτη αλλαγή για τον Εργοτέλη, Αγγελόπουλος αντί Μπουτσάκη.

18:40

84': Σουτ του Μπουρσέλη εντός περιοχής, άουτ.

18:37

80': Μανουσάκης αντί Έφορντ, δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη.

18:35

78': Πρώτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό, Πέτρου αντί Στέβιτς.

18:33

77': Κάνει χέρι ο Γιαξής εντός περιοχής, είναι απλωμένο, ο διαιτητής Πανυτσίδης, αν και κοντά στη φάση, δεν καταλογίζει το πέναλτι.

18:27

Ο Ενομό βγαίνει στην αντεπίθεση και με πλασέ εντός περιοχής γράφει το 0-3.

18:26

70': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

18:25

68': Πλασέ του Μπουτσάκη εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:22

65': Σουτ του Σταμόπουλου από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:21

64': Σέντρα του Μπουτσάκη από αριστερά, αδύναμη κεφαλιά του Ιατρούδη, μπλοκάρει ο Άντμαν.

18:17

61': Ιατρούδης αντί Μπούζα, πρώτη αλλαγή για τον Εργοτέλη.

18:16

59': Κόρνερ παραχωρεί ο Τσελεπίδης γα τον Εργοτέλη, εκτελεί ο Μπουτσάκης, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

18:15

58': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Σταματάκου, αποκρούει εύκολα ο Άντμαν.

18:14

57': Ωραία ενέργεια του Τσέλιου από αριστερά της περιοχής, όχι καλό τελείωμα όμως, μπλοκάρει στη γωνία του ο Άντμαν.

18:13

56': Κόρνερ για τον Εργοτέλη παραχωρεί ο Γιαξής, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:09

53': Ο Έφορντ αποφεύγει ωραία τον Σιάκκα, βγαίνει έγκαιρα όμως ο Άντμαν και αποκρούει.

18:08

51': Ο Μπουτσάκης βγαίνει στο τετ α τετ με τον Άντμαν, πλασάρει άστοχα και μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη.

18:06

Ο Αναστασόπουλος βγάζει την μπαλιά από δεξιά για τον Δούμτσιο, ο Πάτας δεν μπορεί να διώξει και ο Δούμτσιος με ιδανικό πλασέ στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Κατσιμήτρου για το 0-2.

18:06

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

18:04

48': Με κομπίνα εκτελούν το φάουλ οι γηπεδούχοι, παντελώς αποτυχημένη όμως...

18:03

47': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Μπουρσέλης.

18:02

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.