-
2
20:43

20:42

Η Ξάνθη παίρνει το διπλό με 2-1 και τερματίζει έκτη στο φετινό πρωτάθλημα. Μόλις 11ος θα τερματίσει ο Παναθηναϊκός.

20:42

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-2.

20:40

90'+2: Δυνατό σουτ του Κάτσε εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

20:38

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:36

88': Σουτ του Χατζηγιοβάνη εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

20:35

86': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη, Λισγάρας αντί Κάστρο.

20:31

83': Σουτ του Κάτσε εκτός περιοχής, πάνω από το δοκάρι η μπάλα.

20:27

79': Μεχία αντί Κασάδο, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

20:24

76': Μπουζούκης αντί Λουντ, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

20:24

75' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντουρίτσκοβιτς, διώχνει ο Διούδης στη γωνία του.

20:23

74': Κεφαλιά του Κασάδο μετά τη νέα εκτέλεση του Ντουρίτσκοβιτς, άουτ.

20:22

74': Εκτελεί κόρνερ o Ντουρίτσκοβιτς, κεφαλιά του Σβάρνα και εντυπωσιακά διώχνει σε νέο κόρνερ ο Διούδης, σπουδαία ευκαιρία για την Ξάνθη.

20:18

69': Κίτρινη στον Κολοβέτσιο.

20:17

69' Ωραίο δυνατό σουτ του Λουτσιάνο εκτός περιοχής, ο Γκαραβέλης κάνει σπουδαία επέμβαση.

20:16

Ο Κάστρο κάνει τη φαλτσαριστή πάσα στον Ντουρίτσκοβιτς, που βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟ, προλαβαίνει την έξοδο του Διούδη και με ωραίο πλασέ γράφει το 1-2.

20:14

66': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

20:11

64': Ορφανίδης αντί Μπαξεβανίδη, πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη.

20:08

60': Χατζηγιοβάνης αντί Δώνη, Στάικος αντί Τζανδάρη, διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟ.

20:03

55': Κίτρινη στον Καμαρά για κράτημα στον Μυστακίδη.

19:59

50': Σκαστό σουτ του Μυστακίδη εντός περιοχής, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:55

47': Κεφαλιά του Κολοβέτσιου μετά την εκτέλεση του Κάτσε, άουτ.

19:55

47': Κόρνερ παραχωρεί ο Σβάρνας έπειτα από επικίνδυνο γύρισμα του Μυστακίδη από δεξιά.

19:53

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.