2
19:02

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:58

Καλύτερος ο Ολυμπιακός, "καθάρισε" από το πρώτο ημίχρονο και δίκαια πήρε το εισιτήριο...

18:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Κ17 Ξάνθης - Κ17 Ολυμπιακός 0-2. Προκρίνεται στον τελικό της διοργάνωσης οι Πειραιώτες, που περιμένουν να μάθουν τον νικητή του άλλου ημιτελικού ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ξάνθη.

18:54

90'+5: Σέντρα Κακουλίδη από τα δεξιά, σουτ από τον Φακή από το ύψος του βπέναλτι, δεν αιφνιδιάζεται ο Καραργύρης και μπλοκάρει.

18:50

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Αγρίνιο...

18:50

90'+1: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ντότη από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται προσωρινά και επιστρέφει στον παίκτη του Ολυμπιακού, σουτ απέξω, πάνω από την εστία του Παναιτωλικού.

18:49

90': Φάουλ για την Ξάνθη από τα δεξιά με τον Λεωντσάκου, μπλοκάρει ο

18:49

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Ολυμπιακός. Ο Ντότης αντί του Φέκκα.

18:48

89': Σουτ Φέκκα από θέση έξω αριστερά στη διαγώνιο της περιοχής, μπλοκάρει ο Γκάρας.

18:42

83': Πέμπτη (τόσες επιτρέπονται σε επίπδο Κ17) και τελευταία αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ισμέτογλου στη θέση του Γκατζόγια.

18:39

81': Τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Τασιάς αντί του Νικόλη.

18:39

81': Κίτρινη στον Κοτσιανούλη.

18:38

80': Αδύμανο σουτ Κοτσιανούλη, μαζεύει εύκολα ο Γκάρας.

18:37

79': Τέταρτη αλλαγή για την Ξάθνη. Ο Γκασιμπαγιαζίδη. στη θέση του Γράβα.

18:35

77': Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ζαχαράκης αντί του Μπουλάρι.

18:35

76': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό! Γεμάτο σουτ βολίδα του Μαρτίνη από τα 30 μέτρα και αριστερά, η μπάλα τραντάζει την οριζόντια δοκό της Ξάνθης. Αυτό θα ήταν εκπληκτικό γκολ, αν κατέληγε στα διχτυα.

18:33

74': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Κοτσιανούλης αντί Μούγιου.

18:32

73': Οφσάιντ ο Μπουλάρι, σωστή υπόδειξη.

18:28

69': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τσιτσεκίδης αντί του Πασσαλή.

18:27

68': Κίτρινη στον Νικόλη.

18:26

67': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Τσακίρης αντί του Γεωργαντή.

18:25

66': Σέντρα Γεωργαντή στην περιοχή της Ξάνθης, μαζεύει ο Γκάρας και "καθαρίζει" κάθε κίνδυνο.

18:22

63': Ο Μπουλάρι πέφτει μετά από σπρώξιμο του Τενεκέ σε διεκδίκηση εντός περιοχής του Παναιτωλικού, δεν κρίνει παράβαση ο ρέφερι. Σωστός και εδώ.

18:19

60': Σουτ Πασσαλή από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα πάνω από την εστία του Ολυμπιακού,

18:18

59': Οφσάιντ ο Μπουλάρι, σωστή υπόδειξη.

18:16

57': Γύρισμα Πασσαλή μέσα στην περιοχή, ζητούν χέρι και πέναλτι οι παίκτες της Ξάνθης σε επαφή με τον Νικολή. Είναι εξ επαφής το χέρι και χωρίς πρόθεση, σωστά ο ρέφερι άφησε το ματς να εξελιχθεί.

18:14

55': Και η δεύτερη αλλαγή της Ξάνθης. Ο Μανίσογλου στη θέση του Ποδαρά.

18:12

53': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Κοτόπουλος αντί του Τσιλιγγίρη.

18:10

51': Κόρνερ για την Ξάνθη από τα δεξιά με τον Λεωντσάκο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:08

49': Διαγώνιο σουτ Γκαζόγια από θέση μέσα δεξιά, άουτ.