-
0
18:56

18:55

Στους 37 βαθμούς και τη 12η θέση η ΑΣΑ, παραμένει ισόβαθμη με τον Αιγινιακό και συνεχίζει να αγχώνεται για την παραμονή της.

18:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

18:48

90'+2: Κόρνερ για την ΑΣΑ, εκτελείται πλασαριστά, υπάρχει οφσάιντ στην εξέλιξη της φάσης.

18:46

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45

90': Σιαλμάς αντί Γιαννιτσάνη, τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

18:44

89': Πλασέ του Πάνου από θέση μέσα δεξιά, πολύ ψηλά άουτ η μπάλα.

18:43

88': Σουτ του Πλαβούκου από το ύψος του πέναλτι, αρκετά άστοχο.

18:43

87': Σουτ του Πάνου, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:41

85': Βατουσιάδης αντί Μπιτέλη, δεύτερη αλλαγή για την ΑΣΑ.

18:40

84': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πλαβούκου λίγο έξω από το ημικύκλιο και δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

18:38

83': Κίτρινη στον Βέρτζο για φάουλ στον Κονέ, φάουλ σε καλή θέση για τους Καρδιτσιώτες.

18:36

81': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα, Σαχινίδης αντί Τσίπρα.

18:31

75': Ο Κονέ μπαίνει από δεξιά στη μεγάλη περιοχή και σουτάρει, άουτ.

18:28

73': Μακρινό σουτ του Γιαννιτσάνη, μπλοκάρει ο Γκέκας.

18:26

71': Γυρίζει ωραία το σώμα του ο Γιαννιτσάνης και κάνει το σουτ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, μπλοκάρει ο Γκέκας.

18:22

67': Πρώτη αλλαγή για την ΑΣΑ, Ντάγκρας αντί Χαντζάρα.

18:19

64': Νέα σέντρα του Γκόλια από αριστερά, σουτ στην κίνηση του Πάνου στο δεύτερο δοκάρι και η μπάλα ψηλά άουτ σε άλλη μία επικίνδυνη στιγμή για τα καρέ του Γκέκα.

18:16

61': Ο Γκόλιας κάνει την παράλληλη μπαλιά από αριστερά, προβολή στην κίνηση του Γιαννιτσάνη, ο Γκέκας μπλοκάρει. Νέα καλή στιγμή για τον ΑΟΤ.

18:15

59': Σημαντική ευκαιρία για τα Τρίκαλα, ο Γκόλιας κάνει τη συρτή σέντρα από αριστερά, την τελευταία στιγμή διώχνει σε κόρνερ ο Ρουσσάκης προ του Γιαννιτσάνη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:09

54': Χιντζίδης αντί Μιλοσάβλιεφ, πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

18:08

53': Εκτελεί το κόρνερ ο Σταματάκης, η μπάλα καταλήγει στον Σουντουρά, που θα σουτάρει εντός περιοχής και η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι. Σημαντική ευκαιρία για την Αναγέννηση.

18:08

52': Κόρνερ για την ΑΣΑ κερδίζει ο Καρρίκι.

18:05

50': Σουτ του Πλαβούκου εκτός περιοχής, άουτ.

18:03

48': Κερδίζει κόρνερ ο Τόμιτς για τα Τρίκαλα, εκτελεί ο ίδιος, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:02

47': Εκτελεί ο Σταματάκης, διώχνει με γροθιές ο Γιδόπουλος, σουτ του Μπιτέλη και ο Γιδόπουλος μπλοκάρει.

18:02

47': Κόρνερ κερδίζει ο Πλαβούκος για την ΑΣΑ.

18:01

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.