Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

18:53

Ένταση και αποδοκιμασίες από τους λιγοστούς φιλάθλους στο τέλος του ματς.

18:52

Αλλάζοντας άρδην την εικόνα του στο δεύτερο μέρος, ο Απόλλων Καλαμαριάς (Πόντου) έκανε την ανατροπή και πήρε τη νίκη με 2-1 σε βάρος του Παναιγιάλειου που ουσιαστικά αποχαιρετά την κατηγορία.

18:51

Λήξη του ματς! 1-2.

18:47

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

18:44

Τραυματίας συνεχίζει ο Καλογέρης μετά το χτύπημα του Γαβριηλίδη, αφού έχουν ολοκληρωθεί οι αλλαγές.

18:43

87': Κίτρινη κάρτα στον Χαρίτο.

18:41

85': Κίτρινη κάρτα στον Γαβριηλίδη.

18:40

84': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Καναβέτας στη θέση του Τζανουλίνου.

18:39

82': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:36

79': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς (Πόντου). Ο Τσεμπερίδης στη θέση του Καλαϊτζίδη.

18:35

79': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Δοξάκης στη θέση του Κόκκορη.

18:33

Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς ο Λιόνης αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.

18:25

69': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

18:24

68': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Χαρίτος στη θέση του Καναλς.

18:19

O Γκογκούδης κατεβάζει ανενόχλητος την μπάλα, ωραίος συνδυασμός των παικτών των φιλοξενουμένων, ο Βλαχομήτρος παίρνει την τελική πάσα και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:19

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΟΝΤΟΥ)!

18:18

62': Κίτρινη κάρτα στον Μηλιώτη.

18:16

59': Εκτελείται από τα αριστερά, ζητούν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι σε μαρκάρισμα του Γκούμα. Έχει τραβήξει, αλλά δεν φαίνεται καλά από το ριπλέι η φάση.

18:15

59': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Καλαμριάς (Πόντου). Εκτελείται πλασαριστά από τα αριστερά, σέντρα - σουτ του Μπρίτο, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Αθανασίου.

18:13

56': Κίτρινη κάρτα στον Καλογέρη.

18:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Σμίλτο.

18:09

52': Σουτ του Σταματή έπειτα από μπαλιά του Σμίλτου, άουτ η μπάλα.

18:08

51': Νέο ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς (Πόντου)! Ξανά ο Μπρίτο κάνει το σουτ, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:07

51': ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς (Πόντου)! Ωραία σέντρα από τα δεξιά, ο Μπρίτο μέσα από την περιοχή κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στο δοκάρι.

18:05

Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, ο Μπρίτο βγάζει την μπαλιά και ο Καπίας πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:04

48': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΟΝΤΟΥ)!

18:04

48': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς (Πόντου).

18:03

46': Σέντρα σουτ του Σταματή, άουτ η μπάλα.

18:02

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:02

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς (Πόντου). Ο Βλαχομήτρος στη θέση του Ηλιάδη.