-
0
20:53

20:52

Εύκολη, σβηστή νίκη για τον ΠΑΟΚ, ο Πρίγιοβιτς έφτασε τα 19 γκολ και έχει πάρει σαφές προβάδισμα για να αναδειχθεί πρώτος σκόρερ στο πρωτάθλημα.

20:51

90'+3: Λήξη αγώνα, 3-0.

20:50

Ο Βιεϊρίνια κάνει τη σέντρα στην πλάτη της άμυνας του Πλατανιά και ο Πρίγιοβιτς γράφει με κεφαλιά το 3-0.

20:50

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:47

89': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βιεϊρίνια, υπέροχα διώχνει σε κόρνερ ο Κλιάγιτς, που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:41

84': Σάαντο αντί Κασάλιτσα, δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά.

20:39

81': Ο Κάμπος βρίσκει δίχτυα, αλλά σωστά έχει καταλογιστεί επιθετικό φάουλ του Πρίγιοβιτς στον Ντικαμονά, δεν υπάρχει γκολ.

20:39

81': Κόρνερ παραχωρεί ο Βάντερσον για τον ΠΑΟΚ, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:32

75': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Λημνιός αντί Σάκχοφ.

20:30

73': Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί, Κάμπος και Μάτος μπερδεύονται, διώχνουν τελικά οι παίκτες του Πλατανιά.

20:30

73': Μακρινό δυνατό σουτ του Μαουρίτσιο, διώχνει σε κόρνερ ο Κλιάγιτς.

20:29

71': Κόρνερ παραχωρεί ο Ντικαμονά μετά από ωραία ενέργεια του Βαρέλα, εκτελεί ο Μπίσεσβαρ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:26

69': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά, Σινγκ αντί Ενσικουλού.

20:24

67': Σπουδαία ευκαιρία για τον Πλατανιά, δυνατό σουτ του Κασάλιτσα από πλεονεκτική θέση, εντυπωσιακή απόκρουση του Πασχαλάκη.

20:23

66': Ωραίο σουτ του Μπίσεσβαρ, ωραία και η επέμβαση του Κλιάγιτς σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:20

63': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Κάμπος αντί Μακ.

20:20

62': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Ελ Καντουρί.

20:16

58': Κόρνερ με εκτελεστή τον Ελ Καντουρί, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:13

55': Σέντρα του Βιεϊρίνια από αριστερά, γυριστό σουτ του Πρίγιοβιτς, μπλοκάρει εύκολα ο Κλιάγιτς.

20:11

54': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Μπίσεσβαρ.

20:07

50': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Πέλκα, θερμό χειροκρότημα των οπαδών για τον Έλληνα μεσοεπιθετικό.

20:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.