-
0
18:52

18:51

Καταιγιστικός ο ΟΦΗ στο δεύτερο ημίχρονο και άλλη μία νίκη, φτάνοντας τους 74 βαθμούς στην κορυφή.

18:51

90'+3: Λήξη του αγώνα, 4-0.

18:48

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45

88': Κίτρινη στον Μάνο.

18:43

86': Κίτρινη στον Μπολάκη.

18:42

85': Σουτ του Κοέλιο, κόντρα στον Παπαζαχαρία και κόρνερ, που περνά και αυτό ανεκμετάλλευτο.

18:42

85': Δυνατό σουτ του Μάνου εντός περιοχής, ωραία επέμβαση του Λαμπίρη και κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:41

84': Χαραλαμπόπουλος αντί Σκούπρα, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας.

18:41

83': Πλασέ του Τσιλούλη εντός περιοχής, άουτ.

18:39

Ο Αργυρόπουλος βρίσκει τον Μάνο στα δεξιά της περιοχής, ο οποίος θα βρει δίχτυα με υπέροχο ψηλοκρεμαστό πλασέ για το 4-0.

18:39

82': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:37

79': Κεφαλιά του Μάνου μετά την εκτέλεση κόρνερ του Κοέλιο, μπλοκάρει ο Λαμπίρης.

18:36

79': Δυνατό σουτ του Μάνου, διώχνει δύσκολα στην κλειστή του γωνία ο Λαμπίρης σε κόρνερ.

18:35

78': Κοντογιάννης αντί Παπαστεριανού, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

18:32

75': Κίτρινη στον Παπαζαχαρία για φάουλ στον Κοέλιο.

18:28

71': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Νοικοκυράκης αντί Κουτσιανικούλη.

18:27

70': Κίτρινη στον Κουτσιανικούλη.

18:27

69': Δυνατό σουτ του Κοέλιο από αριστερά της περιοχής, διώχνει δύσκολα ο Λαμπίρης.

18:25

67': Κεφαλιά του Μάνου μετά από εκτέλεση κόρνερ του Κουτσιανικούλη από δεξιά, άουτ.

18:22

Ο Κουτσιανικούλης κάνει τη σέντρα από αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Βουό από το ύψος του πέναλτι και 3-0.

18:21

64': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:18

61': Πλασέ του Κουτσιανικούλη, κοντράρει η μπάλα στον Ιβανίδη και καταλήγει στα χέρια του Λαμπίρη.

18:17

60': Πλασέ του Μαχαίρα, μπλοκάρει ο Λαμπίρης.

18:16

59': Ο Κουτσιανικούλης σκοράρει, ο Κοέλιο θεωρείται ότι επηρεάζει τη φάση και οφσάιντ, μόνο που ο Πορτογάλος καλυπτόταν.

18:14

57': Κανούλας αντί Γαρυφαλλόπουλου, Καμπέρης αντί Μαυριά, διπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας.

18:11

54': Κεφαλιά του Βουό από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Λαμπίρης.

18:10

53': Σουτ του Ιβανίδη εντός περιοχής, διώχνει στη δεξιά του γωνία ο Στρέζος.

18:10

52': Γυριστό σουτ του Μάνου από κοντά, δεν το πιάνει καλά, μπλοκάρει ο Λαμπίρης.

18:08

Εντελώς αφύλακτος σεντράρει από δεξιά ο Κουτσιανικούλης, εντελώς αφύλακτος και ο Μάνος στη μικρή περιοχή δεν θα δυσκολευθεί με κεφαλιά να γράψει το 2-0.

18:07

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:06

49': Κόρνερ για τον ΟΦΗ παραχωρεί και πάλι ο Παπαζαχαρίας, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:04

Το κόρνερ εκτελείται πλασαριστά από δεξιά με τον Κουτσιανικούλη, σέντρα του Κοέλιο και ο Βουό με κεφαλιά νικά τον Λαμπίρη, 1-0.

18:04

47': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:03

46': Κόρνερ για τον ΟΦΗ παραχωρεί ο Παπαζαχαρίας προ του Κοέλιο.

18:03

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Κοέλιο αντί Ντίνα.

18:03

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

17:47

45'+1: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 0-0.

17:46

45': Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων.