90+2: Σέντρα του Μπρούνο από αριστερά, προβολή του Ντιγκινί από τη μικρή περιοχή, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι

20:47

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

20:44

87': Σουτ του Γεωργακόπουλου από τη γραμμή της μεγάλης περιοχής, πάνω στη γραμμή αποκρούει με το σώμα ο Χατζηισαϊας.

20:41

Περίπου πέντε λεπτά ακόμη για το φινάλε του αγώνα - γιορτή του Ατρόμητου για την έξοδο του στην Ευρώπη.

20:38

82': Σε θέση οφσάιντ οι Ντάουντα που σκοράρει αλλά το γκολ δεν μετράει.

20:36

80': Ο Κόντος βγαίνει, ο Γεωργακόπουλος μπαίνει για την Κέρκυρα.

20:35

79': Σουτ του Βασιλακάκη έξω από την περιοχή, στον άξονα της εστίας, η μπάλα άουτ από το οριζόντιο δοκάρι.

20:32

75': Ο Μανδάς στη θέση του Μίρκοβιτς για τον Ατρόμητο. Ντεμπούτο για τον 17χρονο πορτιέρο της ομάδας του Περιστερίου.

20:31

74': Φάουλ του Ρόλε έξω από την περιοχή και δεξιά, πέφτει εντυπωσιακά στην αριστερή γωνία και μπλοκάρει ο Μίρκοβιτς.

20:28

71': Ο Αναστασίου στη θέση του Παμλίδη για την Κέρκυρα.

20:27

70': Σουτ του Βασιλακάκη έξω από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι.

20:26

68': Ο Κυριακίδης μπαίνει στη θέση του Κωτσόπουλου.

20:26

68': Ο Στρούγγης παίρνει τη θέση του Ρισβάνη για τον Ατρόμητο

20:24

Σέντρα του Μπρούνο από αριστερά, στην μικρή περιοχή ο Ντιγκινί με πλασέ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 4-0.

20:23

67': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

20:19

62': Σουτ του Ρόλε, στη γραμμή της μεγάλης περιοχής και λίγο δεξιά, η μπάλα άουτ από το αριστερό δοκάρι.

20:16

Ο Ντάουντα από αριστερά, με κεφαλιά προς τα πίσω, βρίσκει τον Κωτσόπουλο που με γυριστό σουτ, σημειώνει το 3-0.

20:16

59': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

20:14

58': Ο Ρόλε στην θέση του Σπίνουλα για την Κέρκυρα.

20:13

56': Σέντρα του Γιαννούλη, από αριστερά, γυριστή κεφαλιά του Κωτσόπουλου, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:08

51': Εκτελεί ο Ντιγκινί το κόρνερ, ο Βασιλακάκης στο δεύτερο δοκάρι σκοράρει αλλά το γκολ ακυρώνεται για επιθετικό φάουλ.

20:07

51': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από δεξιά.

20:06

49': Σουτ του Κρητικού έξω από την περιοχή, η μπάλα δεν βρίσκει στόχο.

20:03

47': Κόρνερ για την Κέρκυρα από αριστερά. Εκτελεί ο Κρητικός αλλά η φάση σταματάει για επιθετικό φάουλ.