4
20:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:50

ΤΕΛΙΚΑ: Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1, Λεβαδειακός - Ατρόμητος 0-1, Ξάνθη - ΑΕΛ 1-0 και Πλατανιάς - Πανιώνιος 1-2.

20:45

89': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ! Ο Σπιριντόνοβιτς σκοράρει ξανά και κάνει την ανατροπή επί του Πλατανιά (1-2).

20:43

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ασίστ του Ουάρντα στον Μπρούνο και οι Περιστεριώτες κάνουν το 0-1 στη Λειβαδιά.

20:37

81' ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ! Κόρνερ του Ντουρίτσκοβιτς, κεφαλιά του Κασάδο και 1-0 την ΑΕΛ.

20:37

80': Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1, Λεβαδειακός - Ατρόμητος 0-0, Ξάνθη - ΑΕΛ 0-0 και Πλατανιάς - Πανιώνιος 1-1.

20:33

76' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ! Σκοράρει ο Χαλκιαδάκης στη Λαμία και μειώνει σε 2-1 για τον ΠΑΣ.

20:32

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ο Σπιριντόνοβιτς από θέση μέσα δεξιά κάνει το 1-1 κόντρα στον Πλατανιά.

20:29

70': Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα 2-0, Λεβαδειακός - Ατρόμητος 0-0, Ξάνθη - ΑΕΛ 0-0 και Πλατανιάς - Πανιώνιος 1-0.

20:25

66': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ντάουντα και Βασιλακάκης αντί Ούμπιδες και Κιβρακίδη αντίστοιχα.

20:23

65': Αλλαγή για τη Λαμία, Ο Μπούντνικ παίρνει τη θέση του Βάντερσον.

20:20

63': Με δέκα παίκτες συνεχίζει η ΑΕΛ. Αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Γκόλιας.

20:19

61': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ με τον Ουντότζι. Ανοίγουν το σκορ κόντρα στον Πανιώνιο οι Χανιώτες.

20:18

62': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ! Φάουλ Πίτι, προβολη Όμο και 2-0.

20:17

60': Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0, Λεβαδειακός - Ατρόμητος 0-0, Ξάνθη - ΑΕΛ 0-0 και Πλατανιάς - Πανιώνιος 0-0.

20:11

52': Αλλαγή για τη Λαμία. Ακόστα αντί Πριντέτα.

20:11

ΔΟΚΑΡΙ με τον Ουάρντα ο Ατρόμητος στο 52'.

20:01

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στα παιχνίδια μας. Ας ελπίσουμε ότι θα υπάρξουν περισσότερα γκολ...

19:48

ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0, Λεβαδειακός - Ατρόμητος 0-0, Ξάνθη - ΑΕΛ 0-0 και Πλατανιάς - Πανιώνιος 0-0.

19:45

45': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ! Ο Πίτι παίρνει τη μπάλα από το χωρό του κέντρου κΑΙ, αφού την αλλάζει με τον Βάντερσον, με ένα τρομερό σουτ εκτός περιοχής τη στέλνει στα δίχτυα για το 1-0 κόντρα στον ΠΑΣ.

19:37

Την ώρα πάντως που ο Ολυμπιακός κάνει πάρτι στο Φάληρο απέναντι στον Παναιτωλικό, στη Λαμία, τη Λειβαδιά, την Ξάνθη και τα Χανιά δεν κουνιέται... φύλλο! Και είμαστε στο 40'!

19:35

ΔΟΚΑΡΙ με τον Νικολιά ο ΠΑΣ στο 38'.

19:27

Ομολογουμένως δεν περιμέναμε να υπάρχει αυτή η «λειψυδρία» σε γκολ και στα τέσσερα παιχνίδια μας. Ναι, το 0-0 παραμένει παντού.

19:16

Οδεύουμε προς το 20' και ακόμα καμία ομάδα δεν έχει... ματώσει τα δίχτυα.

19:09

Δεν υπάρχει κάποιο γκολ μετά τη συμπλήρωση του πρώτου δεκάλεπτου.

19:01

1': Σέντρα και στα τέσσερα ματς.

18:57

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Γιάννης Χατζηνικολάου): Κασωτάκης, Ντικαμονά, Αγγελόπουλος, Μάλσα, Κασάλιτσα, Ουντότζι, Στανισάβλιεβιτς, Βάντερσον, Καρυπίδης, Σααντό, Ενσικουλού

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Μιχάλης Γρηγορίου): Κότνικ, Βλάχος, Σαραμαντάς, Σταυρόπουλος, Ουάσινγκτον, Κόρμπος, Μακρύλλος, Μπανανά, Παπαγεωργίου, Σπιριντόνοβιτς, Ντουρμισάι

18:50

ΞΑΝΘΗ: Ζίβκοβιτς, Σβαρνάς, Μπαξεβανίδης, Ντε Λούκας, Τριάδης, Ντουρίτσκοβιτς, Μεχία, Φλίσκας, Γέντρισεκ, Σιλά, Μπρίτο

ΑΕΛ: Θεοδωρόπουλος, Ναζλίδης, Ντέλετιτς, Κριζμάν, Γκόλιας, Γκόικοβιτς, Αγκάνοβιτς, Γιοβάνοβιτς, Μλαντένοβιτς, Μπάλλας, Λεοζίνιο

18:47

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Ζοζέ Ανιγκό): Σωτηρίου, Αντιλέχου, Σουμπίνιο, Φαβάρο, Ντιόγκο, Μαρκόβσκι, Νιάσε, Γιακουμάκης, Καραχάλιος, Τσαμπούρης, Σαβαντόγκο

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Νταμίρ Κάναντι): Μίρκοβιτς, Χατζηισαΐας, Ρισβάνης, Σάκιτς, Κιβρακίδης, Γιαννούλης, Ντιγκινί, Ουάρντα, Ούμπιδες, Μάντσον, Μπρούνο.

18:46

ΛΑΜΙΑ: Παπαδόπουλος, Βασιλαντωνόπουλος, Παντελιάδης, Αναστασιάδης, Κουκόλης, Πριντέτα, Όμο, Μπουλούλης, Πίτι, Τσούκαλος, Βάντερσον

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ: Βελλίδης, Καρανίκας, Κόντε, Μπουκουβάλας, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Νικολιάς, Χέλκβιστ, Βιντάλ, Λίλα, Σκόνδρας

18:44

Καλησπέρα σας, παιχνίδια Λαμία - ΠΑΣ Γιάννινα, Λεβαδειακός - Ατρόμητος, Ξάνθη - ΑΕΛ και Πλατανιάς - Πανιώνιος ξεκινούν σε περίπου 15 λεπτά.