Οι παίκτες του Άρη πανηγυρίζουν μαζί με τους οπαδούς τους.

18:50

Ο Άρης είναι και μαθηματικά πίσω στη Σούπερ Λίγκα.

18:50

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-2.

18:48

90'+2: Μακρινό σουτ του Ψιάνου, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

18:46

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:44

88': Κεφαλιά του Ευαγγέλου μετά από φάουλ που εκτελεί ο Ψιάνος από αριστερά, ελάχιστα άουτ. Σημαντική ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

18:43

86': Μπαστακός αντί Διαμαντόπουλου, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

18:43

86': Κίτρινη στον Διαμαντόπουλο για καθυστέρηση.

18:42

85': Σουτ του Ευαγγέλου από καλή θέση, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:39

83': Μουμίν αντί Μπαργκάν, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

18:32

75': Σουτ του Λουκίνα από δεξιά της περιοχής, άουτ.

18:30

74': Ωραία προσπάθεια του Ρανγκέλοφ από αριστερά, θα αναγκάσει τον Μπούρμπο να παραχωρήσει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:28

72': Παίρνει και κίτρινη για καθυστέρηση ο Πλατέλλας.

18:28

72': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη, Πασάς αντί Πλατέλλα.

18:26

69': Τρίτη αλλαγή για τους γηπεδούχους, Ευαγγέλου αντί Δημητριάδη.

18:23

67': Σουτ του Μπούρμπου, μπλοκάρει ο Ραχιώτης.

18:22

65': Κόρνερ για τον Άρη με εκτελεστή τον Μπαργκάν, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:21

64': Οι οπαδοί του Άρη που είναι στο γήπεδο δεν σταματούν να τραγουδούν, καθώς η άνοδος στη Σούπερ Λίγκα είναι πολύ κοντά στο να επιτευχθεί και μαθηματικά πια.

18:20

63': Από την εκτέλεση του Δημητριάδη η μπάλα καταλήγει στον Χούσο, που θα κάνει ωραίο σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Καντιμοίρη.

18:19

63': Κόρνερ παραχωρεί ο Ιντζόγλου για την Α.Ε. Καραϊσκάκης.

18:15

59': Κίτρινη στον Κάσσο.

18:11

54': Ο Μπεκατώρος σεντράρει από αριστερά, ο Καντιμοίρης μπλοκάρει προ του Λουκίνα.

18:05

48': Συρτό σουτ του Μπαργκάν εκτός περιοχής, άουτ.

18:03

46': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τους Αρτινούς, τραυματίας ο γκολκίπερ Μέλκας και στη θέση του ο Ραχιώτης.

18:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.