2
16:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:55

Μεγάλη νίκη για τον Αιγινιακό σε ένα ματς με συγκλονιστικό φινάλε. Σημαντική «ανάσα» για τους νικητές, σκούρα τα πράγματα για τον Πανσερραϊκό που είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων, ισοφάρισε λίγο πριν το φινάλε, αλλά ήρθε η ψυχρολουσία.

16:54

Λήξη του ματς! 1-2.

16:52

Λάθος του Στέβιτς, ο Γιαζιτζόγλου του κλέβει την μπάλα και πασάρει από τα αριστερά στον Σοφιάνη που είναι μόνος μέσα στην περιοχή και δεν δυσκολεύεται να νικήσει τον Πολίτη.

16:52

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

16:51

90'+2: Ο Πόζογλου κάνει το σουτ από τα δεξιά, είναι αδύναμο και μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Τόλιος.

16:51

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Τσαμούρη.

16:50

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Πολύζο.

16:50

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:48

Ασίστ του Ποζατζίδη από τα αριστερά, ο Ενομό δεν αστοχεί εξ επαφής.

16:48

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

16:44

85': Σέντρα - σουτ του Κρητικού από τα δεξιά έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:41

82': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Ανδρικόπουλος στη θέση του Τσολακίδη.

16:40

81': Κίτρινη κάρτα στον Παπουτσογιαννόπουλο.

16:40

81': Κίτρινη κάρτα στον Πέριτς.

16:39

80': Προσπαθεί μέσα στην περιοχή ο Κάκκο, αλλά τα σουτ του βρίσκουν πάνω σε σώματα αμυντικών.

16:37

78': Το εκτελεί ο Ποζατζίδης από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:36

77': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κάκκο, δεύτερο κόρνερ.

16:34

76΄: Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Πολύζος στη θέση του Ζούρκου.

16:30

72': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. Το εκτελεί ο Πόζογλου από τα αριστερά, ο Ρούσσος πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, δεν είναι καλή, πολύ άουτ η μπάλα.

16:28

Πάλι διακοπή για να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. Υψηλή η θερμοκρασία στις Σέρρες, είναι και μεσημέρι...

16:27

68': Κίτρινη κάρτα στον Σοφιάνη.

16:26

67': Κίτρινη κάρτα στον Λιόλιο για καθυστέρηση.

16:24

65': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:23

64': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Δούμτσος στη θέση του Ναζίμ.

16:20

61': Κίτρινη κάρτα στον Κάκκο.

16:11

52': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ! Εκτέλεση φάουλ του Κάκκο, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι με τον Τόλιο να βάζει και το χέρι του.

16:08

49': Κεφαλιά του Παπουτσογιαννόπουλου μέσα από την περιοχή, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Τόλιος.

16:06

47': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Ναζίμ παίρνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

16:05

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο!

16:04

46': Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Κρητικός στη θέση του Τσελεπίδη και ο Στέβιτς στη θέση του Αναστασόπουλου.