Ο ΠΑΟΚ νικάει με 2-1 την Ξάνθη αν και στο πρώτο ημίχρονο έχανε με 1-0.

20:51

Τέλος του αγώνα στην Τούμπα.

20:50

90+3': Ο Πρίγιοβιτς μέσα στην περιοχή και δεξιά, σουτάρει, σε κόρνερ εντυπωσιακά ο Ζίφκοβιτς. Περνάει ανεκμετάλλευτο το κόρνερ.

20:48

Ο ΠΑΟΚ ουσιαστικά παίζει με 10 αφού ο Ελ Καντουρί έχει ενοχλήσεις.

20:47

4 λεπτά καθυστερήσεις

20:44

Ο σκόρερ ήταν σε κανονική θέση, αριστερά του ο Βαρέλα ήταν σε θέση οφσάιντ.

20:43

Ο Κουλούρης σκόραρε στην πρώτη του επαφή με τη μπάλα.

20:42

Φάουλ του Μπίσεσβαρ από δεξιά, προβολή του Κουλούρη από τη μικρή περιοχή, στην πλάτη της άμυνας, η μπάλα στα δίχτυα.

20:42

85': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ!

20:41

Πέντε λεπτά ακόμα.

20:40

83': Ο Κουλούρης περνάει στη θέση του Αζεβέδο.

20:40

83': Κίτρινη κάρτα στον Πρίγιοβιτς.

20:40

83': Οφσάιντ ο Πρίγιοβιτς.

20:39

11-2 τα κόρνερ υπέρ του ΠΑΟΚ.

20:38

81': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τον Φλίσκα. Εκτελεί ο Βιερίνια, περνάει χωρίς κίνδυνο.

20:35

Ο σκόρερ της Ξάνθης αποχωρεί κουτσαίνοντας.

20:34

78': Αλλαγή για την Ξάνθη, ο Μπρίτο στη θέση του Γέντρισεκ.

20:33

76': Κόρνερ για την Ξάνθη από τον Σάκχοφ, περνάει χωρίς κίνδυνο.

20:31

74': Σουτ του Μπίσεσβαρ έξω από την περιοχή και αριστερά, με φάλτσα η μπάλα ελάχιστα άουτ από το αριστερό δοκάρι.

20:29

73': Κακό σουτ του Κάμπος από τη γραμμή της μεγάλης περιοχής και λίγο δεξιά, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:28

71': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τον Μπαξεβανίδη, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:27

71': Μελιόπουλος αντί Φασίδη στην Ξάνθη.

20:26

70': Σουτ του Κάστρο μέσα στην περιοχή και δεξιά, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι.

20:25

Σέντρα από τον Σάκχοφ από δεξιά, στο δεύτερο δοκάρι ο Μπίσεσβαρ πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα παίρνει ψιλοκρεμαστή πορεία και καταλήγει στην αριστερή γωνία του Ζίφκοβιτς. Οι δύο αλλαγές του ΠΑΟΚ συνδυάστηκαν άψογα.

20:24

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:24

67': Μπίσεσβαρ αντί Λημνιού.

20:23

67': Σάκχοφ αντί Κάνιας

20:22

66': Συρτό σουτ του Λημνιού, έξω από την περιοχή και αριστερά, στην αγκαλιά του Ζίφκοβιτς η μπάλα.

20:21

Διπλή αλλαγή ετοιμάζει ο Λουτσέσκου.

20:19

62': Ο Βιερίνια από αριστερά, δίνει στον Κάμπος μέσα στην περιοχή αλλά προλαβαίνει ο Ζίφκοβιτς και μπλοκάρει.

20:18

61': Ο Τριάδης θα πάρει τη θέση του Ντουρίτσκοβιτς.

20:14

58': Φάουλ του Βιερίνια έξω από την περιοχή και δεξιά, στην αριστερή γωνία, με το ένα χέρι, ο Ζίφκοβιτς διώχνει σε κόρνερ που περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:14

Ο ΠΑΟΚ πιέζει.

20:13

56': Σέντρα του Λημνιού από αριστερά, στο κέντρο της άμυνας κεφαλιά του Καντουρί, λίγο άουτ από το οριζόντιο δοκάρι.

20:12

Δεύτερο δοκάρι για τον ΠΑΟΚ, που πιέζει.

20:11

55': Εκτελεί ο Βιερίνια από δεξιά, κεφαλιά του Βαρέλα από το ύψος του πέναλτι, στο δοκάρι.

20:10

53': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από δεξιά.

20:07

50': Σουτ του Σιλά στην κίνηση, έξω από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα έξω από το γήπεδο της Τούμπας!

20:06

50': Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπο.