-
0
18:53

18:53

Κακό ματς και ο Άρης δεν κατάφερε να προσπεράσει τον ΟΦΗ στην κορυφή της Β' Εθνικής.

18:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

18:51

90'+3: Λιόνης αντί Μπρίτο, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα.

18:49

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:48

90': Καλαϊτζίδης αντί Χασομέρη, δεύτερη αλλαγή για τους Πόντιους.

18:47

89': Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη κάρτα στον Καλί για φάουλ στον Διαμαντόπουλο.

18:47

89': Σουτ του Συμελίδη, χωρίς τύχη.

18:44

86': Κίτρινη στον Καλί.

18:43

85': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, Ντούνης αντί Μπαργκάν.

18:43

85': Κίτρινη στον Παυλίδη.

18:39

81': Μακρινό σουτ του Διαμαντόπουλου, άουτ.

18:38

80': Παυλίδης αντί Μουμίν, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

18:37

79': Κυβελίδης αντί Ηλιάδη, πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα.

18:34

76': Σουτ του Συμελίδη, και πάλι ψηλά άουτ η μπάλα.

18:32

74': Κίτρινη στον Χασομέρη.

18:31

73': Μακρινό δυνατό σουτ του Συμελίδη, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:27

69': Εκτελεί πλασαριστά κόρνερ ο Πλατέλλας για τον Άρη, η μπάλα καταλήγει στον Μπαργκάν που θα σουτάρει, κοντράρει η μπάλα και μπλοκάρει ο Λόπεθ.

18:25

67': Διαμαντόπουλος αντί Κάσσου, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

18:23

65': Νέο σουτ του Γεωργιάδη, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

18:21

63': Δυνατό σουτ του Γεωργιάδη, διώχνει σε κόρνερ ο Καντιμοίρης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:20

61': Κίτρινη στον Τζανακάκη.

18:12

55': Σουτ του Πασά, η μπάλα βρίσκει σε κάποιο χέρι, παίζετε λέει ο διαιτητής Αγγελάκης.

18:10

52': Σέντρα του Αμαραντίδη από αριστερά, κεφαλιά του Καλογέρη, άουτ.