Ο κόσμος αποθεώνει τους παίκτες, μένοντας όλοι στις θέσεις τους, κάτι που είχε ζητήσει η διοίκηση.

Ένα κουβάρι οι παίκτες χορεύουν και πανηγυρίζουν.

20:53

Η ΑΕΚ είναι πρωταθλήτρια για πρώτη φορά μετά από 24 χρόνια!

20:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

20:50

90'+3: Νίκας αντί Νιας, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

20:49

90'+1: Ωραία σκάβει ο Μάνταλος για τον Χριστοδουλόπουλο, πλασέ στην κίνηση πέφτοντας, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:47

89': Κίτρινη στον Ζαραδούκα για φάουλ στον Χριστοδουλόπουλο.

20:41

83': Μάνταλος αντί Λιβάγια, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ και αποθέωση για τον αρχηγό της Ένωσης που γυρίζει στη δράση ύστερα από 6 μήνες.

20:37

80': Ο Κονέ χτύπησε σε μια φάση με τον Τσιγκρίνσκι, αλλά συνεχίζει κανονικά, έστω και με δεμένο το κεφάλι του.

20:34

77': Χριστοδουλόπουλος αντί Γιακουμάκη, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:32

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σουμπίνιο και πάλι, μπλοκάρει ο Μπάρκας.

20:31

73': Καλτσάς αντί Μητρόπουλου, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

20:27

69' Ανακοίνωση από τα μεγάφωνα του ΟΑΚΑ να μην μπει κανείς οπαδός στον αγωνιστικό χώρο μετά τη λήξη του αγώνα.

20:25

66': Το γλέντι καλά κρατεί στις εξέδρες, δεν σταματούν να τραγουδούν οι οπαδοί της ΑΕΚ.

20:23

64': Μακρινό σουτ του Μπακασέτα, άουτ.

20:22

64': Κεφαλιά του Γιακουμάκη μετά την εκτέλεση του Γκάλο, μπλοκάρει ο Επασί.

20:21

63': Κόρνερ για την ΑΕΚ μετά από προσπάθεια του Λιβάγια.

20:20

63': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σουμπίνιο, πολλά μέτρα άουτ.

20:19

61': Δυνατό σουτ του Τσαμπούρη, μπλοκάρει ο Μπάρκας.

20:16

59': Θερμό χειροκρότημα για τον Μάνταλο, που σηκώνεται για ζέσταμα.

20:14

57': Καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, ο Νιας σουτάρει εντός περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ.

20:13

56': Γκάλο αντί Λόπες, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:06

48': Κίτρινη στον Αντιλέχου για φάουλ στον Λιβάγια.

20:03

46': Ζαραδούκας αντί Σαβαντογκό, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

20:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.