Ένας οπαδός του ΟΦΗ μπήκε στον αγωνιστικό χώρο με το σφύριγμα της λήξης, τον ακινητοποίησαν εντέλει οι αστυνομικοί.

18:55

Μέσα από τα χέρια του έχασε το διπλό ο πρωτοπόρος ΟΦΗ, ο ΑΟΧ - Κισσαμικός αξιοποίησε στο φινάλε το αριθμητικό του πλεονέκτημα.

18:55

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

18:54

Ωραία κάθετη πάσα του Βρεττού στον Ξύδα, που με σουτ από αριστερά της περιοχής γράφει το 1-1.

18:53

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

18:52

90'+2: Ο Παπατόλιος σουτάρει εντός περιοχής ύστερα από λάθος της άμυνας των γηπεδούχων, άουτ.

18:51

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:48

88': Αποστολίδης αντί Αρναούτογλου, τρίτη αλλαγή για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό.

18:47

87': Από μία κίτρινη σε Αρναούτογλου και Νάστο.

18:42

82': Βρεττός αντί Γκίνη, δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό.

18:41

81': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Περογαμβράκης αντί Ντίνα.

18:40

79': Σουτ του Σάλιακα εντός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Στρέζος.

18:38

78': Ο Μάνος βλέπει εκτός εστίας τον Παπαδόπουλο και σουτάρει πίσω από τη σέντρα, άουτ.

18:37

76': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Κουτσιανικούλης για χέρι.

18:35

75': Σουτ στην κίνηση του Πουρτουλίδη από πλάγια αριστερά, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:33

72': Σάλιακας αντί Χαλκιαδάκη, πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό.

18:31

71': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Παπατόλιος αντί Κοέλιο.

18:29

69': Πλασέ του Κουτσιανικούλη από πλάγια θέση δεξιά, άουτ.

18:28

Ο Μάνος βρίσκει τον Ντίνα στη μικρή περιοχή, ο οποίος αποφεύγει με έξοχη προσποίηση Αρναούτογλου και Παπαδόπουλο, βρίσκοντας δίχτυα σε κενή εστία, 0-1.

18:28

67': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:27

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, πλασέ του Κοέλιο όντας αμαρκάριστος στη μεγάλη περιοχή, εξαιρετική επέμβαση του Παπαδόπουλου.

18:25

64': Μπολάκης αντί Κοιλιάρα, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ και αναγκαστική.

18:23

63': Ο Κοιλιάρας έχει τραυματιστεί και φαίνεται ότι θα αποχωρήσει.

18:22

61': Κίτρινη στον Γκίνη για θέατρο.

18:21

60': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντίνα από πλάγια αριστερά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:20

59': Κίτρινη στον Παντελάκη για τράβηγμα στον Ντίνα.

18:18

57': Κεφαλιά του Χαλκιαδάκη, καμία ανησυχία για τον Στρέζο.

18:16

56': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Λέο.

18:15

55': Πλασέ στην κίνηση του Χαλκιαδάκη, πολύ άστοχο...

18:09

49': Κόρνερ παραχωρεί ο Σελινιωτάκης για τον ΟΦΗ, εκτελεί ο Ντίνας, άουτ.

18:08

48': Κερδίζει κόρνερ ο Ξύδας για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:06

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.