1
18:53

Καλό σας απόγευμα από το a-sports.gr

18:52

Ο ΟΦΗ προηγήθηκε αλλά δεν κατάφερε να φτάσει στη 13η σερί νίκη. Οι Δραμινοί είχαν τον έλεγχο και τελικά ισοφάρισαν.

18:52

Τέλος του αγώνα. Στο 1-1 οι δύο ομάδες.

18:50

90': Φάουλ του Ριζογιάννη από πλάγια αριστερά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Στρέζος.

18:49

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

18:48

89': Κίτρινη στον Μάνο για καθυστέρηση.

18:47

89': Οφσάιντ ο Μάνος.

18:46

87': Κίτρινη κάρτα στον Μαχαίρα, στον πάγκο του ΟΦΗ.

18:45

87': Κίτρινη κάρτα στον Λίτσκα.

18:44

85': Ο Αρναρέλλης θα πάρει τη θέση του Γουνδουλάκη, στην τρίτη αλλαγή της Δόξας. Ενισχύει τη μεσαία γραμμή ο Νίκος Κωστένογλου.

18:43

Ο ΟΦΗ πιέζει αλλά η Δόξα ελέγχει.

18:42

84'; Σουτ του Μάνου από τη γραμμή της μεγάλης περιοχής και δεξιά, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι.

18:42

83': Κόρνερ για τη Δόξα από αριστερά, περνάει χωρίς κίνδυνο για τον ΟΦΗ.

18:40

82': Σέντρα του Μπολάκη από δεξιά, κεφαλιά από το Μάνο στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα άουτ.

18:40

81': Φάουλ του Κουτσιανικούλη από δεξιά, η μπάλα περνάει απ' όλους και καταλήγει άουτ από το δεξί δοκάρι.

18:37

77': Κίτρινη κάρτα στο Νάστο για χέρι.

18:34

Δεκαπέντε λεπτά ακόμα.

18:32

Επιθετικός βγαίνει, αμυντικός μπαίνει στον ΟΦΗ που θέλει να θωρακίσει την άμυνα του.

18:32

73': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Βαφέας θα πάρει τη θέση του Ντίνα.

18:31

72': Σε θέση οφσάιντ ο Κουσκουνάς.

18:29

70': Κόρνερ για τη Δόξα από προβολή του Νάστου. Εκτελεί ο Ριζογιάννης, επιθετικό φάουλ του Γκότοβου στον Στρέζο.

18:28

Πεντάλεπτο ξέσπασμα για τη Δόξα.

18:28

69': Σουτ του Σιώπη έξω από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα δεν βρίσκει στόχο και καταλήγει άουτ.

18:27

68': Σέντρα του Γουνδουλάκη από αριστερά, ο Μπαϊκαρά με τον ώμο προσπαθεί να σκοράρει αλλά μπλοκάρει ο Στρέζος.

18:26

Ο Κουσκουνάς σκοράρει απέναντι στην πρώην ομάδα του

18:24

Κάθετη μπαλιά του Μπαϊκαρά στον Κουσκουνά, αυτός μέσα στην περιοχή, βάζει πλάτη τον Ποτουρίδη, από το ύψος του πέναλτι, σουτάρει και ισοφαρίζει σε 1-1.

18:24

65': ΓΚΟΛ για τη Δόξα!

18:21

Μία ώρα αγώνα στη Δράμα, η Δόξα δεν έχει κάνει φάση στο β' ημίχρονο.

18:18

60': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Μάνος από αριστερά, βγάζει τον Κουτσιανικούλη τετ α τετ, αυτός αποφεύγει τον Πεταυράκη, σε θέση μέσα αριστερά πλασάρει αλλά η μπάλα καταλήγει λίγο άουτ.

18:15

56': Ο Λίτσκας θα πάρει τη θέση του Γεωργιάδη.

18:14

Χωρίς αξιόλογη φάση το πρώτο 10λεπτο

18:12

Η Δόξα ψάχνει τρόπους για να απειλήσει την εστία του Στρέζου αλλά ο ΟΦΗ είναι πολύ καλός αμυντικά.

18:11

52': Σε θέση οφσάιντ ο Γεωργιάδης της Δόξας.

18:10

52': Σε θέση οφσάιντ ο Μάνος.

18:09

50': Σουτ του Ντίνα έξω από την περιοχή και αριστερά, χωρίς δύναμη, μπλοκάρει ο Μένκα.

18:06

47': Ο Νάστος σταματάει με το χέρι αντεπίθεση της Δόξας αλλά γλιτώνει την κίτρινη

18:04

46': Ο Ματσούκας θα πάρει τη θέση του Μαρκόπουλου για τη Δόξα.