2
16:52

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:51

Σπουδαία νίκη για την ΑΕΛ που στο πρώτο ημίχρονο... εξαφάνισε τον Παναιτωλικό παρά το γρήγορο γκολ που δέχθηκε. Μετά το... 38ο δευτερόλεπτο όλα πήγαν στραβά για τους Αγρινιώτες που έμειναν και με 10 παίκτες από το 21' και απομακρύνονται και άλλο από τον στόχο της πεντάδας.

16:50

Λήξη του ματς! 4-2.

16:47

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:42

86': Νέα εξαιρετική επέμβαση του Κυριακίδη σε πλασέ του Μλαντένοβιτς μέσα από την περιοχή.

16:41

84': Ο Περόνε κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, διώχνει με τα πόδια ο Κυριακίδης.

16:38

82': Σουτ του Ντίας μέσα από την περιοχή, κακό και άουτ.

16:37

80': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλούδης στη θέση του Κλέσιο.

16:36

80': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μπάλλας στη θέση του Ντέλετιτς.

16:31

75': Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν.

16:27

71': Σουτ του Ντέλετιτς έξω από την περιοχή, διώχνει δύσκολα ο Κυριακίδης.

16:26

70': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μλαντένοβιτς στη θέση του Μασούρα.

16:24

68': Σουτ του Ρόσα, βγήκε και μάζεψε ο Μπόζοβιτς.

16:20

63': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ρότσα στη θέση του Μπράβο.

16:18

62': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Περόνε στη θέση του Αγκάνοβιτς.

16:17

Βαθιά μπαλιά για τον Ρόσα, ο Μασούρας πάει να διώξει με κεφαλιά, αλλά ο Μπόζοβιτς είναι εκτός εστίας και με τα φάλτσα που παίρνει η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα.

16:17

61': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό!

16:13

Σέντρα του Χούμπτσεφ από τα αριστερά, ο Αγκάνοβιτς πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή και σκοράρει.

16:13

57': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:11

55': Εκτέλεση φάουλ του Ρόσα, άουτ η μπάλα.

16:07

51': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Αγκάνοβιτς, διώχνει ο Κυριακίδης.

16:02

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

15:48

Τα είχε όλα το πρώτο ημίχρονο! Ο Παναιτωλικός μπήκε με γκολ από τα... αποδυτήρια, αλλά η ΑΕΛ έκανε άμεσα την ανατροπή και απέκτησε και αριθμητικό πλεονέκτημα μετά την αποβολή του Μάρκος Πάουλο, πετυχαίνοντας και τρίτο τέρμα.

15:47

Τέλος α' ημιχρόνου! 3-1.

15:46

Ένα λεπτό καθυστερήσεις.

15:45

45': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Το εκτελεί από τα δεξιά φαλτσαριστά ο Ντέλετιτς, διώχνει ο Κυριακίδης, ξαναφτάνει στον Ντέλετιτς η μπάλα, μαζεύγει ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού.

15:44

44': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Δεν αποφέρει κάτι.

15:42

42': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ! Ο Ναζλίδης αναλαμβάνει την εκτέλεση... αλά Πανένκα και δεν αστοχεί.

15:41

41': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΛ! Καταλογίζεται στον Τσοκάνη για μαρκάρισμα στον Ναζλίδη.