Στους 34 βαθμούς ο Λεβαδειακός και στο -2 από τον Αστέρα, με τους Βοιωτούς να διατηρούν ελπίδες για την έξοδο στην Ευρώπη.

19:09

Κόκκινη στον Πασαλίδη μετά το τέλος του ματς.

19:08

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:08

90'+6: Σουτ του Κώτσιρα μετά το κόρνερ, προβολή του Ιγκλέσιας και άουτ.

19:07

90'+5: Κόρνερ παραχωρεί ο Ζαραδούκας για τον Αστέρα.

19:07

90'+5: Σέντρα του Γιαννούλη από αριστερά, άστοχη κεφαλιά του Τόνσο.

19:06

90'+4: Σουτ του Γιακουμάκη εντός περιοχής, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

19:03

90'+1: Κίτρινη στον Τόνσο για διαμαρτυρία.

19:03

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

90': Νίκας αντί Σουμπίνιο, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:01

88': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Ισνάλντο βρίσκει τον Δουβίκα στη μικρή περιοχή, ο οποίος από κοντά θα στείλει ψηλά άουτ την μπάλα.

18:59

87': Σουτ του Καλτσά εκτός περιοχής, άουτ.

18:56

84': Μακρινό δυνατό σουτ του Μητρόπουλου, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:53

81': Καλτσάς αντί του τραυματία Ζοάο Φαβάρο, δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους και είναι αναγκαστική.

18:51

79': Σουτ του Δουβίκα εντός περιοχής, θα φύγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Επασί η μπάλα, καλή στιγμή για τους Αρκάδες.

18:50

78': Κώτσιρας αντί Μπέρτου, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα.

18:44

72': Ζαραδούκας αντί Σαβαντογκό, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:44

72': Εξαιρετική ατομική ενέργεια του Ντιόγκο από αριστερά και σουτ από πλάγια θέση, άουτ.

18:42

70': Δουβίκας αντί Τσιλιανίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

18:39

Ο Σαβαντογκό με διαγώνιο πλασέ από αριστερά της περιοχής και ύστερα από πάσα του Γιακουμάκη ανοίγει το σκορ, 1-0.

18:38

66': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:36

64': Σέντρα του Τσιλιανίδη από δεξιά, με τον... ώμο βρίσκει την μπάλα ο Μανιάς, πολλά μέτρα άουτ.

18:32

60': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα, Ισνάλντο αντί Κυριακόπουλου.

18:31

59': Σουτ του Γιακουμάκη, άουτ.