Καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα, ο ΠΑΟΚ πήρε δίκαια τη νίκη.

21:20

Τέλος στον αγώνα. 3-1 ο ΠΑΟΚ

21:19

90+2': Ο Μπίσεσβαρ δίνει στον Πρίγιοβιτς μέσα στην περιοχή, από το ύψος του πέναλτι αυτός, σουτάρει ψηλά άουτ.

21:17

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:16

Τελευταία λεπτά στην Τούμπα.

21:13

87': Σουτ του Μπραχίμι έξω από την περιοχή, εντυπωσιακή επέμβαση με το ένα χέρι του Πασχαλάκη σε κόρνερ. Περνάει χωρίς κίνδυνο.

21:13

86': Οφσάιντ ο Πρίγιοβιτς, δεν μετράει το γκολ που πέτυχε.

21:12

85': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Λημνιός θα πάρει τη θέση του Κάμπος.

21:10

82': Σέντρα του Κόρμπου από δεξιά, κεφαλιά του Ντουρμισάι, στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα άουτ.

21:09

Μπήκαμε στο τελευταίο 10λεπτο.

21:06

78': Μουλέν θα πάρει τη θέση του Ελ Καντουρί για τον ΠΑΟΚ.

21:05

Ο Ντουρμισάι έξω από την περιοχή, στο ημικύκλιο, προσποιείται και με ένα απίστευτο σουτ στέλνει τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα του Πασχαλάκη.

21:04

77': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

21:03

77': Κίτρινη στον Μάτος.

21:03

Ο Ελ Καντουρί γύρισε στα χαφ και ο Μπίσεσβαρ παίζει σε ρόλο επιτελικού μέσου για τον ΠΑΟΚ.

21:01

Με ενοχλήσεις αποχώρησε ο Κρέσπο και πήγε στα αποδυτήρια.

21:01

73': Ο Μπίσεσβαρ θα πάρει τη θέση του Κρέσπο.

21:01

72': Ο Μπραχίμι θα πάρει τη θέση του Μασούρα, κλείνει τις αλλαγές του ο Πανιώνιος.

20:59

72': Σέντρα του Μάτος από δεξιά, κεφαλιά του Πρίγιοβιτς από τη μικρή περιοχή, η μπάλα μακριά άουτ.

20:56

68': Ο Οικονομίδης παίρνει τη θέση του Σπιριντόνοβιτς για τον Πανιώνιο

20:54

Εντυπωσιακός συνδυασμός από τους παίκτες του ΠΑΟΚ, έπειτα από 10 πάσες, σέντρα του Μακ από αριστερά, προβολή του Πρίγιοβιτς από τη μικρή περιοχή και 3-0.

20:53

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:50

63': Διαγώνιο σουτ από τον Μακ, μέσα στην περιοχή και αριστερά, η μπάλα ψηλά άουτ

20:49

62': Φάουλ του Σπιριντόνοβιτς, έξω από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα περνάει μέσα από το τοίχος αλλά μπλοκάρει ο Πασχαλάκης

20:48

60' Κίτρινη κάρτα στον Μακ, για δυνατό μαρκάρισμα στον Μασούρα

20:46

59': Ξαφνικό σουτ του Κάμπος έξω από την περιοχή, σε κόρνερ ο Κότνικ. Εκτελεί ο Ελ Καντουρί, κανένας κίνδυνος για τον Πανιώνιο.

20:45

58': Σέντρα του Σαραμαντά από αριστερά, κεφαλιά του Ντουρμισάι στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα λίγο άουτ.

20:43

56': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Μακρύλλος θα πάρει τη θέση του Σαββίδη.

20:43

55': Σέντρα του Ελ Καντουρί από αριστερά, περνάει άουτ η μπάλα.

20:41

Ετοιμάζει αλλαγή ο προπονητής του Πανιωνίου.

20:40

Ο ΠΑΟΚ δεν έχει μπει το ίδιο δυνατά όπως στο α' ημίχρονο. Ο Πανιώνιος έχει ξεκινήσει ορεξάτος.

20:37

51': Εκτελεί ο Μασούρας το κόρνερ από δεξιά, αποκρούουν οι αμυντικοί, η μπάλα φτάνει στον Ντουρμισάι μέσα στην περιοχή και δεξιά, σουτάρει, στην αριστερή γωνία αποκρούει ο Πασχαλάκης.

20:37

50': Κόρνερ για τον Πανιωνιο από απόκρουση του Βιερίνια

20:34

47': Σουτ του Κρέσπο μέσα στην περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα