2
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:52

Τέλος στο ματς. Ο ΑΟΧ/Κισσαμικός περνάει με 0-2 από την έδρα του Πανσερραϊκού και ανεβαίνει στην τέταρτη θέση.

16:48

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

90': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό. Ο Ξύδας ανοίγει στον Σάλιακα, ο οποίος μέσα από την περιοχή και απέναντι από τον Στέβιτς δεν μπορεί να τον νικήσει.

16:46

88': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Χατζητερζόγλου στη θέση του Κάκκο.

16:45

87': Κόρνερ για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:43

85': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, δεν αποφέρει κάτι.

16:41

83': Κίτρινη κάρτα στον Σάλιακα.

16:41

81': Κίτρινη κάρτα στον Παπουτσογιαννόπουλο.

16:38

80': Αλλαγή και για τον Πανσερραϊκό. Ο Ναζίμ αντικαθιστά τον Ποζατζίδη.

16:38

80': Αλλαγή για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό. Νικόλτσης αντί Λέο.

16:37

79': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, δεν αποφέρει κάτι.

16:36

78': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανσερραϊκό! Σουτ του Πόζογλου από το ύψος της περιοχής, ο Παπαδόπουλος αποκρούει εντυπωσιακά, η μπάλα χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι και επιστρέφει στην αγκαλιά του.

16:31

74': Αλλαγή για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό. Ο Χαλκιαδάκης αφήνει τη θέση του στον Σάλιακα.

16:29

71'! ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ/ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ! Εκτέλεση φάουλ του Γκίνη από αριστερά, τραγική έξοδος του Ρίστιτς που πιάνει αέρα και από κοντά ο Χαλκιαδάκης κάνει το 0-2.

16:28

69': Κατεβάζει τη μπάλα ο Πόζογλου, σουτάρει μέσα από την περιοχή αλλά στέλνει τη μπάλα ψηλά άουτ.

16:23

63': Κίτρινη κάρτα στον Κρητικό.

16:20

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ/ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ! Εξαιρετική κάθετη του Ξύδα στον Λεμονή, που βγαίνει από κανονική θέση απέναντι στον Ρίστιτς, τον πλασάρει και κάνει το 0-1.

16:17

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ωραία κάθετη στον Δούμτσιο, που σουτάρει αλλά ο Παπαδόπουλος αποκρούει εντυπωσιακά με τα πόδια.

16:16

59': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανσερραϊκό! Έξω ο Ορφανίδης, μέσα ο Στέβιτς.

16:15

Στις εξέδρες του γηπέδου και ο ιδιοκτήτης του ΠΑΣ Γιάννινα, Γιώργος Χριστοβασίλης.

16:13

53': Κυκλοφορεί τη μπάλα ο Πανσερραϊκός...

16:05

47': Σέντρα του Πόζογλου από δεξιά, κεφαλιά ο Δούμτσιος, δεν ανησυχεί ο Παπαδόπουλος που μπλοκάρει.

16:03

46': Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο.