23:40

23:39

Ξεκάθαρο προβάδισμα πρόκρισης στους «4» του Τσάμπιονς Λιγκ για τη Λίβερπουλ.

23:39

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

23:38

90'+2: Κίτρινη στον Στέρλινγκ για φάουλ στον Βαϊνάλντουμ.

23:36

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:35

Τέλος στη Βαρκελώνη, Μπαρτσελόνα - Ρόμα 4-1.

23:31

86': Κίτρινη στον Χέντερσον για φάουλ στον Στέρλινγκ.

23:30

85': Τρίτη αλλαγή για τη Λίβερπουλ, Μορένο αντί Οξλέιντ-Τσέιμπερλεν.

23:30

84': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Σανέ.

23:29

Ο Σουάρεζ στο 87' σημειώνει το τέταρτο γκολ της Μπαρτσελόνα, Μπαρτσελόνα - Ρόμα 4-1.

23:26

80': Κίτρινη στον Ντε Μπράινε για φάουλ στον Μανέ.

23:22

76': Κίτρινη στον Ζεζούς για διαμαρτυρία.

23:21

Στο 80' ο Τζέκο σκοράρει για τη Ρόμα και Μπαρτσελόνα - Ρόμα 3-1.

23:20

75': Σέντρα του Στέρλινγκ από δεξιά, γυριστό του Ζεζούς, άουτ.

23:17

72': Προβολή του Μανέ μετά από γύρισμα του Σολάνκε από δεξιά, μπλοκάρει ο Έντερσον.

23:16

71': Σολάνκε αντί Φιρμίνο στη δεύτερη αλλαγή της Λίβερπουλ.

23:14

68': Εκτελεί ο Σίλβα, κεφαλιά του Οταμέντι, άουτ.

23:14

68': Κόρνερ παραχωρεί ο Λόβρεν για τη Σίτι.

23:08

62': Οφσάιντ υποδεικνύεται ο Στέρλινγκ, μάλλον καλύπτεται.

23:02

57': Πρώτη αλλαγή για τη Σίτι, αντί του Γκουντογκάν ο Στέρλινγκ, που αποδοκιμάζεται έντονα από τους οπαδούς της Λίβερπουλ.

23:02

Στο 59' ο Πικέ γράφει το Μπαρτσελόνα - Ρόμα 3-0.

23:01

55': Εκτελεί ο Ντε Μπράινε, σουτ του Γκουντογκάν, κοντράρει η μπάλα και νέο κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

23:01

55': Πιέζει η Σίτι, κόρνερ παραχωρεί ο Αλεξάντερ-Άρνολντ.

22:58

52': Τραυματίας φεύγει ο Σαλάχ και περνά στη θέση του ο Βαϊνάλντουμ, πρώτη αλλαγή για τη Λίβερπουλ και αναγκαστική.

22:58

52': Σουτ του Σανέ από πλάγια θέση δεξιά, άουτ.

22:57

Στο 55' αυτογκόλ του Κώστα Μανωλά και Μπαρτσελόνα - Ρόμα 2-0. Δύο αυτογκόλ οι «τζιαλορόσι»!

22:56

50': Εκτελεί ο Σίλβα, χωρίς τύχη η κεφαλιά του Οταμέντι.

22:56

50': Νέο κόρνερ για τη Σίτι, το κερδίζει ο Σανέ.

22:52

47': Κερδίζει κόρνερ ο Νταβίντ Σίλβα για τη Σίτι, εκτελεί ο ίδιος, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:51

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

22:49

To δεύτερο μέρος στη Βαρκελώνη έχει ήδη αρχίσει, η Μπαρτσελόνα προηγείται με 1-0.