0
16:54

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:53

Μόνος πρώτος ο ΟΦΗ με 63 βαθμούς με τη 12η σερί νίκη του και στο +3 από τον Άρη, που χάνει το αήττητο σερί του στο φετινό πρωτάθλημα της Β' Εθνικής.

16:53

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

16:53

90'+4: Κόρνερ για τον ΟΦΗ παραχωρεί ο Βαλεριάνος, εκτελεί ο Ντίνας, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

86': Εκτελεί ο Πουρτουλίδης το τρίτο στη σειρά κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στον Ντίνα, που θα κάνει άστοχο σουτ εκτός περιοχής.

16:43

85': Ο Δεληζήσης διώχνει σε κόρνερ προ του Μάνου, εκτελεί ο Ντίνας και θα προκύψουν άλλα δύο κόρνερ για τον ΟΦΗ.

16:43

84': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Ντίνας αντί Κουτσιανικούλη.

16:42

83': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Μάνος και κάνει το σουτ, δεν είναι καλό, μπλοκάρει ο Αναγνωστόπουλος.

16:40

82': Μπούρμπος αντί Τζανακάκη, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

16:40

82': Σουτ του Μάνου, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:39

80': Πουρτουλίδης και Βουό συνεργάζονται ωραία, ο πρώτος κάνει χλιαρό σουτ και αποκρούει ο Αναγνωστόπουλος.

16:36

77': Δυνατό σουτ του Κουτσιανικούλη εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Αναγνωστόπουλος.

16:32

74': Δεν έχει ρυθμό το ματς μετά το δεύτερο γκολ του ΟΦΗ, δύσκολα θα υπάρξει αντίδραση από τον Άρη.

16:29

71': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Κουτσιανικούλη.

16:22

64': Βαφέας αντί Ποτουρίδη για τη δεύτερη αλλαγή του ΟΦΗ.

16:21

62': Μακρινό σουτ του Μάνου, άστοχο.

16:20

62': Γυριστό σουτ του Διαμαντόπουλου εντός περιοχής, καθόλου καλό και άουτ.

16:19

60': Ο Μπαργκάν εκτελεί το φάουλ, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Στρέζος. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:17

59': Φάουλ για τον Άρη σε καλή θέση κι ενώ ο Πασάς βρίσκει δίχτυα εν συνεχεία. Διαμαρτυρίες των Θεσσαλονικέων στον διαιτητή Ρατσιάτο ότι έπρεπε να αφήσει το πλεονέκτημα και να μετρήσει το γκολ. Ο Ρατσιάτος φάνηκε προς στιγμή να δείχνει σέντρα, αλλά τελικά υπέδειξε το φάουλ.

16:13

54': Πουρτουλίδης αντί Λεάλ, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

16:12

53': Κίτρινη στον Πλατέλλα για διαμαρτυρία.

16:12

53': Σουτ του Πλατέλλα, φεύγει άουτ η μπάλα.

16:11

52': Διπλή αλλαγή για τον Άρη, Μπαργκάν αντί Κάσσου και Πασάς αντί Ντούνη.

16:10

52': Ο τεχνικός διευθυντής του Άρη Παύλος Μυροφορίδης αποβάλλεται από τον πάγκο και φεύγει οργισμένος για τα αποδυτήρια.

16:08

50': Σουτ του Πλατέλλα, άουτ.

16:06

Ο Λεάλ βρίσκει από δεξιά τον Βουό, ο οποίος θα σουτάρει από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, η μπάλα κοντράρει στον Ιντζόγλου, βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-0.

16:06

48': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.