21:19

21:19

Εύκολη και επιβλητική νίκη του Αστέρα, που πιάνει στην 5η θέση την Ξάνθη.

21:19

90'+3: Λήξη του αγώνα, 4-0.

21:17

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:15

89': Σινγκ αντί Ουντότζι, τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά.

21:14

88': Μακρινό σουτ του Βάντερσον, άουτ.

21:12

86': Ανάποδο ψαλίδι του Πασαλίδη μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Τόνσο, άουτ.

21:12

86' Ο Κλιάγιτς νικά στο τετ α τετ τον Δουβίκα με το πόδι, μεγάλη ευκαιρία για ένα πέμπτο γκολ.

21:09

Ο Ισνάλντο μπαίνει με άνεση στη μεγάλη περιοχή από αριστερά και κάνει το γύρισμα για τον Τόνσο, ο οποίος θα βρει δίχτυα για το 4-0 με συρτό σουτ από το ημικύκλιο.

21:08

82': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

21:07

81': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα και αφορά τη θέση του τερματοφύλακα μάλιστα, ο νεαρός Τσιφτσής αντί του Αθανασιάδη και θερμό χειροκρότημα από τους φίλους των γηπεδούχων.

21:06

80': Κίτρινη στον Δουβίκα για φάουλ στον Βάντερσον.

21:04

Ο Τόνσο μπαίνει στη μεγάλη περιοχή, έχοντας κλέψει την μπάλα από τον Ντικαμονά, ο οποίος θα προλάβει να κόψει τον Αργεντινό, για να ακολουθήσει σουτ του Μουνάφο, απόκρουση του Κλιάγιτς και εντυπωσιακό γκολ του Δουβίκα με κοντινό ανάποδο ψαλίδι, 3-0.

21:02

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:59

74' Σουτ του Κώτσιρα, η μπάλα φεύγει άουτ.

20:57

72': Δεύτερη αλλαγή και για τον Αστέρα, Δουβίκας αντί Μανιά.

20:56

71': Ζίκο αντί Παπανικολάου στη δεύτερη αλλαγή του Πλατανιά.

20:52

66': Στόιτσεφ αντί Ντουαλά, πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά.

20:47

62': Ισνάλντο αντί Μαντίντα, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

20:46

61': Κερδίζει κόρνερ ο Κώτσιρας, εκτελεί ο Τσιλιανίδης, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Πασαλίδης.

20:42

Ο Κώτσιρας σεντράρει από αριστερά, ο Τόνσο πιάνει την κεφαλιά εντός περιοχής και νικά τον Ουές στη μεταξύ τους μονομαχία για το 2-0.

20:41

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:35

50': Δυνατό σουτ του Ενσικουλού εκτός περιοχής, ο Αθανασιάδης θα αποκρούσει δύσκολα και σε δύο χρόνους, πρώτη καλή στιγμή για τον Πλατανιά στο ματς.

20:34

49': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσιλιανίδη από αριστερά, περνά δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:33

48': Κερδίζει κόρνερ ο Μουνάφο για τον Αστέρα, εκτελεί ο Τσιλιανίδης, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:30

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.