-
0
19:12

19:11

Στους 25 βαθμούς η Λαμία και στο +3 από τον 14ο Απόλλωνα Σμύρνης, στους 21 και 15η η, σε πολύ δύσκολη θέση πια, Κέρκυρα.

19:10

90'+8: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:09

90'+7: Ο Ρόλε εκτελεί φάουλ από δεξιά, βρίσκει λίγο την μπάλα ο Επστάιν, ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

19:08

90'+6: Κίτρινη στον Μπεν Τζεμιά.

19:07

90'+5: Κίτρινη στον Παπαδόπουλο για καθυστέρηση.

19:06

90'+4: Ο Μπουλούλης αποχωρεί αιμόφυρτος στο κεφάλι, ωραία σκηνή με τους φιλάθλους των γηπεδούχων να χειροκροτούν τον χαφ της Λαμίας. Με 10 συνεχίζουν οι Φθιώτες.

19:03

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων, αλλά θα υπάρξουν και άλλες, αφού ο Μπουλούλης έχει τραυματιστεί.

19:01

89': Δυνατό σουτ του Αρτυματά, άουτ.

18:58

86': Άντρονικ αντί Μπούντνικ, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:57

85': Άλλη μία σημαντική ευκαιρία για την Κέρκυρα, σουτ του Σιόντη από το ύψος του πέναλτι, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:55

83': Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα, Αρτυματάς αντί Τουράμ.

18:50

78': Μυτίδης αντί Κρητικού, δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα.

18:49

77': Μπεν Τζεμιά αντί Παπαργυρίου, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:49

77': Εκτελεί φάουλ ο Βάντερσον από αριστερά, κεφαλιά του Αναστασιάδη, άουτ.

18:46

74': Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Σέντρα του Ρόλε από δεξιά, βολέ στην κίνηση από τον Επστάιν, νέα σπουδαία επέμβαση του Παπαδόπουλου.

18:44

72': Νέα σέντρα του Επστάιν, νέα κεφαλιά του Ζορμπά, μπλοκάρει εύκολα ο Παπαδόπουλος.

18:43

72': Σέντρα του Επστάιν από αριστερά, κεφαλιά του Ζορμπά με την μπάλα να παίρνει ύψος, άουτ.

18:37

65': Κόρνερ παραχωρεί ο Ασίγκμπα για την Κέρκυρα, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Επστάιν.

18:33

62': Βάντερσον αντί Τσούκαλου, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:30

59': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Επστάιν θα νικηθεί από τον Παπαδόπουλο σε τετ α τετ και στην εξέλιξη της φάσης ο Τουράμ θα σουτάρει δυνατά και η μπάλα θα περάσει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:28

57': Σουτ του Ρόλε εντός περιοχής, έγκαιρα θα κάνει το τάκλιν ο Κουκόλης.