0
16:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:57

Στον αντίποδα ο Πανιώνιος χάνει έδαφος στην προσπάθειά του για τον ίδιο... στόχο και μένει για 5ο σερί ματς χωρίς νίκη.

16:56

Η Ξάνθη φεύγει μάλλον ευχαριστημένη με τον βαθμό που την κρατά προς το παρόν στην 5η θέση.

16:55

Λήξη του ματς! 0-0.

16:54

90'+3: Σέντρα του Σαραμαντά στην περιοχή, μαζεύει ο Ζίφκοβιτς.

16:52

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:50

90': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Μελιόπουλος στη θέση του Τριάδη.

16:47

86': Κίτρινη κάρτα στον Κάστρο.

16:46

85': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Οικονομίδης στη θέση του Κόρμπου.

16:45

84': Ο Γεσίλ μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά και επιχειρεί το σουτ από καλή θέση, αλλά υποδεικνύεται σωστά σε θέση οφσάιντ.

16:43

82': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:42

81': Αλλαγή για τον Πανιώνιος. Ο Μακρύλλος τη θέση του Μασούρα.

16:37

76': Κίτρινη κάρτα στον Μπαξεβανίδη.

16:35

74': Κίτρινη κάρτα στον Σταυρόπουλο.

16:34

73': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται, η μπάλα φτάνει στον Μεχία που πιάνει το σουτ έξω από την περιοχή, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κότνικ.

16:32

71': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:30

70': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Γεσίλ στη θέση του Σαββίδη.

16:30

70': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Λουσέρο στη θέση του Γέντρισεκ.

16:29

69': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί ο Μασούρας από τα δεξιά, ο Μπανανά παίρνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:28

68': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:25

64': Ο Μασούρας κάνει την προβολή, άουτ η μπάλα.

16:18

58': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Κάστρο στη θέση του Μπρίτο.

16:14

53': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:12

Μικρή διακοπή, καθώς ο Ντουρίτσκοβιτς βρίσκεται στο έδαφος και δείχνει να πονάει. Πάνω του το ιατρικό τιμ.

16:07

46': Ωραίο σουτ του Μασούρα λίγο έξω από την περιοχή, μαζεύει ο Ζίφκοβιτς.