1
21:24

Kαλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:23

Ο Ολυμπιακός αφήνει δύο βαθμούς στη Λιβαδειά και πέφτει στην τρίτη θέση, όντας στο -1 από τον ΠΑΟΚ.

21:23

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:20

90'+3: Ο Ρομαό βρίσκει τον Ελαμπντελαουί στη μικρή περιοχή, ο Επασί θα σταματήσει το πλασέ του Νορβηγού, μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

21:19

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Καραχάλιος αντί Μητρόπουλου.

21:18

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

86': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό παραχωρεί ο Ζοάο Φαβάρο, κακή η εκτέλεση του Φορτούνη.

21:12

85': Τζούρτζεβιτς αντί Μιραλάς, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:07

80' Σέντρα του Ανσαριφάρντ από αριστερά, κακή προβολή του Σεμπά, άουτ.

21:03

76': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με εκτελεστή τον Φορτούνη, επιθετικό φάουλ του Σισέ στον Επασί.

21:02

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, ο Γιακουμάκης κάνει τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Μαρκόφσκι στο δεύτερο δοκάρι και η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

20:59

71': Περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Φορτούνη.

20:58

71': Νέα μπαλιά Κούτρη από αριστερά με αποδέκτη τον Ανσαριφάρντ, αυτή τη φορά ο Επασί θα διώξει σε κόρνερ με το πόδι. Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

20:55

68': Μπελγκαζουανί αντί Σουμπίνιο, Καλτσάς αντί Σαβαντογκό, δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό.

20:53

66': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό με εκτελεστή τον Σουμπίνιο, επιθετικό φάουλ του Μαρκόφσκι στον Μποτία.

20:52

65': Κίτρινη και στον Σισέ για φάουλ στον Γιακουμάκη.

20:52

65': Κίτρινη στον Μποτία για φάουλ στον Μαρκόφσκι.

20:51

65': Σεμπά αντί Μάρτινς, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

20:49

62': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Γιακουμάκη.

20:47

60': Σουτ του Ανσαριφάρντ από καλή θέση, ψηλά άουτ η μπάλα σε μια σημαντική ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, που ψάχνει και το δεύτερό του γκολ.

20:42

55': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Ανσαριφάρντ.

20:41

54': Δυνατό σουτ του Γιακουμάκη, αποκρούει ο Προτό σε δύο χρόνους.

20:39

52': Πλασέ του Ρομαό εντός περιοχής, άστοχο.

20:37

50': Κίτρινη στον Τσαμπούρη για φάουλ στον Μιραλάς.

20:36

Ο Κούτρης κάνει ωραία μπαλιά από αριστερά και ο Ανσαριφάρντ με πλασέ στην κίνηση γράφει το 1-1. Είναι πιο μπροστά ο σκόρερ, έχασε τη φάση ο β' βοηθός Μεϊντάνας.

20:36

49': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:34

47': Κίτρινη στον Ρομαό για φάουλ στον Σουμπίνιο.

20:32

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Φορτούνης αντί Μάριν.

20:32

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.