-
2
19:07

19:06

Δίκαιο διπλό για τον ΠΑΟΚ, που με 52 βαθμούς ανεβαίνει για την ώρα στη δεύτερη θέση. Παραμένει 4ος με 47 ο Ατρόμητος.

19:06

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-2.

19:03

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ούμπιντες εκτελεί το φάουλ από αριστερά, καρφωτή κοντινή κεφαλιά του Καρασαλίδη και η μπάλα άουτ.

19:01

89': Κίτρινη στον Μακ για φάουλ στον Σάκιτς.

18:56

84': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μακ αντί Κάμπος.

18:55

83': Μακρινό σουτ του Μάντσον, άστοχο.

18:53

81': Μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βιεϊρίνια, άουτ.

18:51

79': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με εκτελεστή τον Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:50

78': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Πέλκα.

18:49

77': Σουτ του Μπουσούλατζιτς εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

18:48

76': Ούμπιντες αντί Βασιλακάκη, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:46

74': Κίτρινη στον Κάνιας για καθυστέρηση.

18:45

73': Κίτρινη στον Βιεϊρίνια για φάουλ στον Μάντσον.

18:44

72': Ο ΠΑΟΚ ελέγχει εύκολα το παιχνίδι μετά και το 2-0.

18:36

64': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μπίσεσβαρ αντί Λημνιού.

18:34

62': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντιγκινί από καλή θέση, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:33

61': Κίτρινη στον Μπρούνο για διαμαρτυρία.

18:32

60': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κωτσόπουλος αντί Ντάουντα.

18:29

Ο Βιεϊρίνια εκτελεί το κόρνερ από αριστερά, από κεφαλιά του Καρασαλίδη η μπάλα καταλήγει στον Πέλκα, που αποφεύγει υπέροχα τον Ντιγκινί και... σερβίρει έτοιμο γκολ στον Κρέσπο, ο οποίος εξ επαφής νικά τον Γιαννιώτη για το 0-2.

18:28

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:27

55': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρισβάνης για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί ο Βιεϊρίνια και νέο κόρνερ, αυτή τη φορά από τον Ντάουντα.

18:22

50': Η μπάλα από προσπάθεια του Μπρούνο βρίσκει στο χέρι του Μαλεζά εντός περιοχής, αλλά δεν υπάρχει παράβαση, ήταν κολλημένο το χέρι του αμυντικού του ΠΑΟΚ, σωστά δεν υπέδειξε πέναλτι ο διαιτητής Τζήλος.

18:21

49': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, εκτελείται πλασαριστά από τον Ντιγκινί, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:20

49': Εκτελεί φάουλ ο Ντιγκινί από αριστερά, ο Ρισβάνης δεν βρίσκει γεμάτα την μπάλα, που περνά παράλληλα με την εστία.

18:19

47': Σουτ του Μπρούνο από πλάγια θέση, άουτ.

18:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.