0
16:57

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:55

Τρίτη σερί εντός έδρας νίκη για τον Παναιτωλικό, που κέρδισε χωρίς να φορτσάρει και διατηρεί ελπίδες για την 5η θέση και την έξοδο στην Ευρώπη. Το πάλεψε με 10 ο ΠΑΣ, δεν είχε όμως πολλές φάσεις για να πάρει το «Χ».

16:55

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

16:51

90'+2: Μακρινό σουτ του Λίλα, διώχνει δύσκολα ο Κυριακίδης.

16:50

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

90': Ο Ιταμπέλ έχει τραυματιστεί με τη σειρά του, ο Παναιτωλικός φαίνεται ότι θα τελειώσει και αυτός το ματς με 10 παίκτες.

16:49

90': Κίτρινη στον Ιταμπέλ.

16:46

86': Ο Παναιτωλικός αρκείται σε διαχείριση του προβαδίσματός του, ο ΠΑΣ προσπαθεί να φανεί απειλητικός για το γκολ της ισοφάρισης.

16:38

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Μπουκουβάλας σεντράρει από αριστερά, ο Χέλκβιστ στρώνει την μπάλα με το στήθος στον Κόντε, ο Ισπανός θα κάνει κακό σουτ από κοντά, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:34

74': Βακράκος αντί Μοράρ, που και αυτός έχει πρόβλημα! Αναγκαστική και η τρίτη αλλαγή των Αγρινιωτών.

16:33

73': Σουτ του Χαλκιαδάκη, κοντράρει η μπάλα στον Κλέσιο και μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

16:32

72': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Χέλκβιστ αντί Γιάκου.

16:30

71': Φεύγει τραυματίας και ο Ντίας, στη θέση του ο Κλέσιο στη δεύτερη αναγκαστική αλλαγή του Παναιτωλικού.

16:25

66': Κόρνερ παραχωρεί ο Γιαννιώτης για τον ΠΑΣ, περνά και αυτό ανεκμετάλλευτο μετά την πλασαριστή εκτέλεση του Βιντάλ.

16:24

64': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Πάουλο.

16:23

63': Ιταμπέλ αντί του τραυματία Μάζουρεκ, πρώτη αλλαγή και αναγκαστική για τον Παναιτωλικό.

16:22

63': Κόρνερ για τον ΠΑΣ παραχωρεί ο Μαρινάκης, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Βιντάλ.

16:21

62': Λίλα αντί Γαρουφαλιά, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

16:20

61': Δυνατή κεφαλιά του Κόντε μετά από σέντρα του Νικολιά από δεξιά, δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

16:16

57': Νικολιάς αντί Μανθάτη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

16:12

53': Κόκκινη κάρτα στον Αποστολόπουλο για χτύπημα εκτός φάσης στον Μπράβο.

16:11

51': Επικίνδυνο γύρισμα του Χαλκιαδάκη από αριστερά, βγαίνει και μπλοκάρει έγκαιρα ο Κυριακίδης.

16:07

47': Ο Κόντε εκτελεί το φάουλ, από κόντρες η μπάλα καταλήγει στην αγκαλιά του Κυριακίδη.

16:06

Οι παίκτες του ΠΑΣ διαμαρτύρονται ότι η παράβαση έγινε εντός περιοχής, δύσκολη φάση.

16:05

46': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, εκτελεί ο Βιντάλ και φάουλ σε ευνοϊκή θέση από χέρι του Ντίας.

16:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.