3
16:59

Καλό σας απόγευμα από το a-sports.gr.

16:58

Οι Κρητικοί "καθάρισαν" το παιχνίδι από το α' μέρος με ένα γκολ του Κουτσιανικούλη και δύο του Μάνου.

16:58

Τέλος αγώνα στην Πάτρα. Ο ΟΦΗ νικάει την Παναχαϊκή με 3-0.

16:55

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:54

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

16:53

Ο ΟΦΗ λοιπόν, νικάει την Παναχαϊκή και ξεφεύγει 13 βαθμούς από την τρίτη θέση.

16:51

Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο.

16:50

Ο ΟΦΗ έχει αλλάξει το σύστημα σε 5-4-1 αλλά αυτό ελάχιστη σημασία έχει.

16:49

Οι φίλαθλοι της Παναχαϊκής παρά την βαριά ήττα, τραγουδάνε υπέρ της ομάδας τους.

16:46

82': Σε θέση οφσάιντ ο Κυνηγόπουλος.

16:45

81': Σουτ του Πολίμου, λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα στα χέρια του Στρέζου.

16:44

80': Ο Μουστακόπουλος θα πάρει τη θέση του Αργυρόπουλου. Ολοκληρώνει τις αλλαγές η Παναχαϊκή.

16:42

78': Κίτρινη κάρτα ο Μπολάκης.

16:42

78': Ο Πουρτουλίδης στη θέση του Βουό.

16:41

77': Ο Βουό μέσα στην μικρή περιοχή, κατεβάζει την μπάλα, προσπαθεί να σουτάρει αλλά μπλοκάρει ο Σούλης.

16:40

75': Ο Κυνηγόπουλος στην περιοχή από σπρώξιμο του Κοιλιάρα, σωστά ο διαιτητής Γρατσάνης, δεν δίνει τίποτα.

16:38

74': Ο Αργυρόπουλος μέσα στην περιοχή σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Κομεσίδη και καταλήγει στην αγκαλιά του Στρέζου.

16:36

Αλλάζει σε 4-4-2 το σύστημα ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος.

16:36

71': Ο Αντωνακόπουλος θα πάρει τη θέση του Φωτάκη.

16:35

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο.

16:33

Το σημειώσαμε προηγουμένως, ο ΟΦΗ είναι... φωτιά στις αντεπιθέσεις. Η Παναχαϊκή είναι εξαιρετικά αργά στις επιστροφές.

16:32

68': Στην αντεπίθεση ο ΟΦΗ, ο Μάνος τετ α τετ με τον Σούλη, μετά από πάσα του Περογαμβράκη, στο ύψος του πέναλτι, αποκρούει με τα πόδια ο πορτιέρο της Παναχαϊκής.

16:31

Με τα δύο γκολ που πέτυχε σήμερα ο Μάνος έχει φτάσει τα 18 και είναι πρώτος στον πίνακα.

16:29

Ο Μάνος στο έδαφος από μαρκάρισμα του Μπουτζίκου.

16:26

62': Σουτ του Κυνηγόπουλου μέσα στην περιοχή και δεξιά, με το αριστερό, στη δεξιά γωνία αποκρούει ο Στρέζος.

16:22

58': Ο Περογαμβράκης θα πάρει τη θέση του Κουτσιανικούλη.

16:21

Μικρή διακοπή γιατί είναι στο έδαφος ο Κουτσιανικούλης.

16:18

54': Σέντρα του Ελευθεριάδη έξω από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι

16:17

52': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από απόκρουση του Βαφέα. Απομακρύνουν οι παίκτες του ΟΦΗ.

16:16

Η Παναχαική προσπαθεί να μειώσει αλλά είναι ευάλωτη στις αντεπιθέσεις του ΟΦΗ και οι Κρητικοί είναι επικίνδυνοι.

16:14

50': Ο Κουτσιανικούλης μπαίνει μέσα στην περιοχή από αριστερά αλλά τελευταία στιγμή κόβει ο Λουμπαρδέας.

16:13

49': Απίστευτη ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Σέντρα του Κυνηγόπουλου από δεξιά, προβολή του Μωραϊτη από τη μικρή περιοχή, η μπάλα άουτ από το αριστερό δοκάρι.

16:12

48': Φάουλ από τον Αργυρόπουλο από δεξιά, ο Στρέζος μπλοκάρει τη μπάΛα και κερδίζει και φάουλ από τον Σωτηράκο.

16:09

46' Ο Κυνηγόπουλος θα πάρει τη θέση του Πολυχρόνη. Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή.