0
16:52

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:51

Τέταρτη σερί νίκη για τη Δόξα, στο -10 πια η Παναχαϊκή από ΟΦΗ και Άρη και χάνονται για τα καλά οι ελπίδες ανόδου στη Σούπερ Λίγκα.

16:51

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-0.

16:47

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

90': Κόρνερ κερδίζει ο Πολίμος για την Παναχαϊκή, περνά και αυτό ανεκμετάλλευτο.

16:44

88': Μεγάλη ευκαιρία για τη Δόξα, ο Τζόκιτς πασάρει στον Ματσούκα, που θα πλασάρει άστοχα προ του Βρονταρά, με την μπάλα να καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

16:44

88': Μακρινό σουτ του Πολίμου, άουτ.

16:42

86': Κόρνερ για την Παναχαϊκή με τον Αργυρόπουλο, περνά και αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

16:37

81': Τρίτη αλλαγή για τη Δόξα Δράμας, Ματσούκας αντί Κουσκουνά.

16:33

77': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή, ο Πολίμος σουτάρει δυνατά από το ύψος του πέναλτι, δύσκολη και εντυπωσιακή επέμβαση του Βούρα.

16:33

77': Τζόκιτς αντί Γουνδουλάκη, δεύτερη αλλαγή για τη Δόξα Δράμας.

16:31

75': Ο Αργυρόπουλος εκτελεί φάουλ, ο Κυνηγόπουλος πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα άουτ. Ο Μωραΐτης φωνάζει έντονα στον συμπαίκτη του ότι ακολουθούσε τη φάση και έπρεπε να τον αφήσει να πάρει εκείνος την κεφαλιά.

16:28

72': Κόρνερ για την Παναχαϊκή παραχωρεί ο Πεταυράκης, εκτελεί ο Αργυρόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:26

70': Σέντρα του Κυνηγόπουλου από δεξιά, κεφαλιά του Ελευθεριάδη, άουτ.

16:22

66': Κίτρινη στον Ριζογιάννη για φάουλ στον Μωραΐτη.

16:17

61': Βιτλής αντί Κάσες, πρώτη αλλαγή για τη Δόξα και αναγκαστική.

16:16

60': Τραυματίας ο Κάσες και θα αποχωρήσει.

16:13

57': ΔΟΚΑΡΙ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ! Ο Ελευθεριάδης βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της Δόξας από κανονική θέση μετά την πάσα του Αργυρόπουλου, αποφεύγει τον Βούρα, αλλά σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

16:10

54': Αλλαγή στην αλλαγή για την Παναχαϊκή, ο Κυνηγόπουλος αντί του τραυματία Βασιλείου. Κλείνουν από νωρίς οι αλλαγές των Αχαιών.

16:10

54': Μακρινό σουτ του Πολίμου, άστοχο.

16:09

53': Μεγάλη ευκαιρία για τη Δόξα, ο Κουσκουνάς θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Βρονταρά.

16:08

52': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή, Αντωνακόπουλος αντί Στεργίδη.

16:08

52': Κίτρινη στον Μπουτζίκο για φάουλ στον Μπαϊκαρά.

16:04

48': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ! Σέντρα του Πεταυράκη από αριστερά, κεφαλιά του Μπαϊκαρά και η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

16:01

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.