Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

Καλή εμφάνιση από τον ΑΟΧ-Κισσαμικό που πληρώνει, όμως, κάποιες αδράνειες της άμυνάς του.

16:51

Μεγάλη νίκη για τον Άρη όπως εξελίχθηκε στο ματς, με τους Θεσσαλονικείς να ανεβαίνουν μόνοι στην κορυφή, περιμένοντας το τι θα κάνει σε λίγο ο ΟΦΗ.

16:50

Λήξη του ματς! 2-3.

16:47

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:45

90': Κίτρινη κάρτα στον Σόουζα.

16:40

Σέντρα του Ντούνη από τα δεξιά, ο Πασάς βρίσκεται αμαρκάριστος στην περιοχή και με κεφαλιά εκτελεί τον Λαζαρίδη.

16:40

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:36

81': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπαργκάν στη θέση του Παυλίδη.

16:36

81': Ωραία προσπάθεια του Αποστολίδη από τα αριστερά, κάνει το πλασέ, άουτ η μπάλα.

16:33

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Λάθος του Σόουζα, ο Χαλκιαδάκης παίρνει την μπάλα και βγαίνει τετ-α-τετ, αλλά ο Αναγνωστόπουλος πέφτει με αυτοθυσία και μπλοκάρει. Έχουν τραυματιστεί και οι δύο παίκτες.

16:32

77': Αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Ο Αποστολίδης στη θέση του Βρεττού.

16:31

76': Σουτ του Πλατέλλα από τα αριστερά, διώχνει ο Λαζαρίδης.

16:30

75': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κανακούδης στη θέση του Μπούρμπου.

16:29

74': Κόρνερ για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Ξύδας πιάνει το μακρινό σουτ, μαζεύει ο Αναγνωστόπουλος.

16:22

67': Κόρνερ για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Το εκτελεί ο Βρεττός από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Ξύδα, λίγο άουτ η μπάλα.

16:17

Ωραία προσπάθεια του Ξύδα από τα αριστερά, κατεβάζει ωραία την μπάλα και προλαβαίνει τον Σόουζα για να βγάλει τη σέντρα, με τον Λέο να κάνει την κοντινή προβολή και να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:17

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:15

60': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Πασάς στη θέση του Κάσου.

16:12

57': αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Ο Χαλκιαδάκης στη θέση του Τασιούλη.

16:08

53': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:07

52': Πλασέ του Διαμαντόπουλου, δεν το έπιασε καλά, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Λαζαρίδης.

16:06

51': Κεφαλιά του Ντούνη μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:01

46': Μακρινό σουτ του Τζανακάκη, άουτ η μπάλα.