2
18:51

Καλό σας απόγευμα από το a-sports.gr

18:50

Ο ΟΦΗ επιστρέφει στην κορυφή, μαζί με τον Άρη, μετά τη νίκη με 4-2 επί του Εργοτέλη αν και στο 3' έχανε με 0-2.

18:46

90': Κίτρινη κάρτα στον Κοιλιάρα.

18:45

89': Σουτ του Μάνου, η μπάλα περνάει άουτ

18:44

88': Σουτ του Περογαμβράκη, η μπάλα άουτ

18:43

Τελευταίο πεντάλεπτο στον αγώνα, αγκαλιά με τη νίκη ο ΟΦΗ

18:40

84': Πλασέ του Αργυρόπουλου, έπειτα από πάσα του Περογαμβράκη, αποκρούει εντυπωσιακά ο Κατσιμήτρος

18:39

83': Ο Μπουρσέλης θα βγει για τον Εργοτέλη και τη θέση του θα πάρει ο Κούρτι

18:39

83': Ο Ντίνας στη θέση του Περογαμβράκη

18:38

82': Γύρισμα του Αργυρόπουλου, Κοιλιάρας πλασάρει αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

18:36

Ο ΟΦΗ είχε νικήσει και στον α' γύρο με 4-2

18:34

Ο Νίκος Παπαδόπουλος έχει αλλάξει το σύστημα του ΟΦΗ σε 3-5-2.

18:33

Ο Βογιατζής είχε περάσει αλλαγή στον αγώνα στο 57'. Με 10 ο Εργοτέλης για τον υπόλοιπο αγώνα

18:32

75' Κόκκινη κάρτα στον Βογιατζή, για σκληρό μαρκάρισμα στον Νάστο

18:31

74': Ο Βαφέας παίρνει τη θέση του Λεάλ

18:28

71': Ο Ιατρούδης στη θέση του Μπουτσάκη για τον Εργοτέλη

18:28

Στην αντεπίθεση ο ΟΦΗ, Ο Ντίνας βρίσκει τον Μάνο που την κατάλληλη στιγμή γυρίζει στον Λεάλ και με πλασέ αυτός σε κενή εστία σημειώνει το 4-2.

18:27

70': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:26

Είκοσι λεπτά ακόμη στο "Θόδωρος Βαρδινογιάννης"

18:24

Σε 10 αγώνες ανάμεσα στις δύο ομάδες, με γηπεδούχο τον ΟΦΗ, για τις τρεις κατηγορίες και το Κύπελλο Ελλάδας, ο ΟΦΗ έχει εφτά νίκες, δύο ισοπαλίες και μόνο μία ήττα, με 3-1 για τη Σούπερ Λίγκα.

18:21

Ο Εργοτέλης προέρχεται από δύο σερί ήττες στο πρωτάθλημα, από Δόξα Δράμας και Άρη.

18:19

Ο ΟΦΗ είναι ιδιαίτερα φορμαρισμένος καθώς προέρχεται από εννέα σερί νίκες και 13 νίκες και μία ήττα, από τον Απόλλωνα Λάρισας, στους τελευταίους 14 αγώνες.

18:16

59': Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Ντίνας βγάζει σε θέση τετ α τετ τον Λεάλ με τον Κατσιμήτρο, αποκρούει ο τερματοφύλακας του Εργοτέλη.

18:15

58': Σε θέση οφσάιντ ο Μάνος.

18:15

Πάνω κάτω η μπάλα και από τις δύο ομάδες.

18:14

57': Σε θέση οφσάιντ ο Κουτσιανικούλης

18:14

57': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Βογιατζής στη θέση του Έφορτ. Φορτώνει τη μεσαία γραμμή ο Τάκης Γκώνιας.

18:12

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Σουτάρει ο Έφορτ, αποκρούει ο Στρέζος, ο Κάϊπερς παίρνει το ριμπάουντ αλλά δεν μπορεί να πλασάρει

18:08

Ο Ντίνας, μέσα στην περιοχή, μετά από κάθετη πάσα του Λεάλ, περνάει τον Κατσιμήτρο και από πλάγια θέση στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα

18:07

51': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:06

50': Κόρνερ για τον Εργοτέλη, στο πρώτο δοκάρι απομακρύνουν οι παίκτες του ΟΦΗ

18:04

48': Σε θέση οφσάϊντ υποδεικνύεται ο Μάνος, λάθος υπόδειξη.

18:03

47': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από δεξιά, περνάει χωρίς κίνδυνο για τον Εργοτέλη.

18:03

47': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Κοιλιάρας στη θέση του Μονιάκη