-
1
21:53

21:52

Φιλική ήττα για την Εθνική από τους Ελβετούς, με τη «γαλανόλευκη» να παρουσιάζει αδυναμίες και στα μετόπισθεν στο δεύτερο ημίχρονο.

21:52

Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:46

87': Σεντράρει ο Σταφυλίδης από αριστερά, έγκαιρη έξοδος του Ζόμερ και απομάκρυνση της μπάλας.

21:43

84': Κόρνερ παραχωρεί ο Σερ, εκτελεί ο Χριστοδουλόπουλος, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό για την Εθνική.

21:42

83': Ο Ομπερλίν θα κάνει τη σέντρα από δεξιά έχοντας βρει κενό χώρο, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Γκαβράνοβιτς.

21:39

81': Κόρνερ για την Ελβετία, εκτελεί χαμηλά ο Τζεμαϊλί, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:38

80': Έκτη και τελευταία αλλαγή και για την Ελβετία, Φράι αντί Ροντρίγκεζ.

21:37

79': Τελευταία αλλαγή για την Εθνική, Σταφυλίδης αντί Μανωλά.

21:35

76': Πέλκας αντί Φορτούνη, πέμπτη αλλαγή για την Εθνική.

21:34

76': Μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική, Φορτούνης και Χριστοδουλόπουλος συνεργάζονται μέσα στην περιοχή, ο πρώτος θα κάνει το σουτ από κοντά, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:32

73' Ομπερλίν αντί Εμπολό για την Ελβετία.

21:32

73': Κουρμπέλης αντί Σάμαρη, Κουλούρης αντί Μήτρογλου, άλλες δύο αλλαγές για την Εθνική.

21:31

72': Άλλη μία σημαντική ευκαιρία για την Ελβετία, ο Σερ από ευνοϊκή θέση πλασάρει άστοχα.

21:27

68': Μεγάλη ευκαιρία για τους Ελβετούς, ο Τσούμπερ βρίσκει στην καρδιά της ελληνικής άμυνας τον Γκαβράνοβιτς, το δυνατό σουτ του οποίου θα διώξει με τα πόδια ο Καρνέζης. Ο Εμπολό στη συνέχεια της φάσης σκοράρει, αλλά σωστά δεν μετρά το γκολ αφού είναι σε θέση οφσάιντ.

21:24

65': Διαγώνιο σουτ του Γκαβράνοβιτς από αριστερά της περιοχής, κόντρα και κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:21

63': Χριστοδουλόπουλος αντί Τοροσίδη, Μπακάκης αντί Δώνη, δύο αλλαγές για την Εθνική.

21:20

61': Γκαβράνοβιτς, Λανγκ, Τσούμπερ, Φερνάντες μπαίνουν στο ματς. Σεφέροβιτς, Λίχτσταϊνερ, Φρόιλερ και Μπεχράμι αποχωρούν.

21:18

Ο Σεφέροβιτς σεντράρει από δεξιά, ολομόναχος ο Τζεμαϊλί στην περιοχή με υπέροχο γυριστό σουτ βρίσκει δίχτυα για το 0-1.

21:18

59': ΓΚΟΛ για την ΕΛΒΕΤΙΑ!