3
19:01

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας. Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:57

Λήξη αναμέτρησης, νίκη γοήτρου για τον Απόλλωνα με 4-3 επί του Πανιωνίου στο κεκλεισμένων των θυρών φιλικό της Ριζούπολης.

18:56

89’: Φαλτσαριστό σουτ Ντουρμισάι από το ύψος της περιοχής, δεν έχει πρόβλημα ο Τσόβιτς.

18:54

87': Καλοτραβηγμένο σουτ Οικονομίδη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

18:52

86’: Ωραία ατομική προσπάθεια Μάατσεν, μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, σουτ, μπλοκάρει ο Μπαντής.

18:51

85': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Κατσάρας στη θέση του Καλλέργη.

18:49

83': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Ανιέτε, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:48

77': Νέο κόρνερ για τον Πανιώνιο, εκτελεί ο Βουκελάτος από τα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Τσόβιτς.

18:44

76’: Ο Μπαντής διώχνει με τα πόδια και προλαβαίνει τον Ανιέτε, που ήταν έτοιμος για το πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής και αριστερά.

18:43

Μεγάλη μπαλιά Ντεβέσα, ο Μπαντής βγαίνει, οι αμυντικοί δεν διώχνουν και ο Ανιέτε με πλασέ από το ύψος της περιοχής και αριστερά κάνει το 4-3.

18:41

75’: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ.

18:41

74’: Κόρνερ για τον Πανιώνιο με τον Οικονομίδη από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

18:40

72’: Τυφλό διώξιμο από τους Πανιώνιους, σουτ μακρινό Καλλέργη από τα αριστερά, άουτ.

18:36

68’: Καλοτραβηγμένο φαλτσαριστό σουτ Βουκελάτου από τα αριστερά, στην αγκαλιά του γκολκίπερ του Απόλλωνα.

18:33

Φάουλ από τα δεξιά του ημικύκλιο για τους φιλοξενούμενους. Ο Σπιριντόνοβιτς στην εκτέλεση στο «γάμα» της εστίας του Τσόβιτς η μπάλα, 3-3.

18:29

62’: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:27

59': Διπλή αλλαγή για τον Πανιώνιο. Οικονομίδης και Ντουρμισάι στις θέσεις των Μασούρα και Σαραμαντά.

18:27

59’: Σουτ Ανιέτε από τα αριστερά, Μπαντής και κόρνερ. Εκτελεί από τα αριστερά ο ίδιος, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

18:26

Ο Βουκελάτος έδωσε σε Μασούρα, αριστοτεχνικό πλασέ στην κίνηση και 3-2.

18:24

57’: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:19

Η ενδεκάδα του Απόλλωνα στο β' μέρος: Τσόβιτς, Κοντοές, Τσουκαλάς, Μάατσεν, Σιατραβάνης, Ανιέτε, Καστιγέχος, Παπάζογλου, Καλλέργης, Μπαρτολίνι, Ντεβέσα.

18:18

Ο Ανιέτε βγάζει σε Σιατραβάνη, διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά και 3-1.

18:17

51’: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:16

49’: Φάουλ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Ανιέτε, σουτ άουτ.

18:16

48’: Εκτελεί ο Σπιριντόνοβιτς, με τα πόδια απομακρύνει ο Τσόβιτς.

18:14

47’: Σουτ Βουκελάτου από θέση μέσα αριστερά, σε κόρνερ ο Τσόβιτς.

18:13

46’: Δύο αλλαγές για τον Πανιώνιο. Πινιώτης και Μακρύλλος αντί των Κόρμπου και Σιώπη.

18:13

46’: Συρτό σουτ Καστιγέχος, αουτ.

18:13

46': Έναρξη β´ ημιχρόνου. Με νέα ενδεκάδα ο Απόλλων Σμύρνης.

17:57

Λήξη α’ ημιχρόνου, Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος στο 2-1.

17:53

45’: Φάουλ για τον Πανιώνιο από τα αριστερά με τον Βουκελάτο, εύκολα μαζεύει ο Χουάντερσον.

17:50

43’: Κόρνερ για τον Πανιώνιο από τα αριστερά με τον Σπιριντόνοβιτς, διώχνουν οι αμυντικοί των γηπεδούχων.

17:47

41’: Οφσάιντ ο Μασούρας, σωστή υπόδειξη.

17:46

Εκτελεί ο Στόουκς και... μέσα, 2-1.

17:46

39’: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:45

Ο Μπαντής ανατρέπει εντός περιοχής και στα αριστερά τον Ελμπάζ.

17:44

39’: Πέναλτι για τον Απόλλωνα.

17:43

38’: Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Μενδρινό, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:41

36’: Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Πανιωνίου. Ο Νόβακ στη θέση του τραυματία Γκιοατά.

17:39

35’: Κάνει τη λόμπα από τα 35 μέτρα ο Σπιριντόνοβιτς, αλλά η μπάλα δεν του κάνει τη χάρη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:38

30’: Φάουλ για τον Πανιώνιο από τα αριστερά με τον Μασούρα, δυνατό σουτ, επιχειρεί την προβολή ο Γκιοατά και συγκρούεται με τον Χουάντερσον. Και χάνουν την ευκαιρία οι φιλοξενούμενοι και τραυματίζεται ο παίκτης τους.

17:36

27’: Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Σουάρες βγάζει κάθετη σε Στόουκς, δυνατό σουτ από τα αριστερά, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Μπαντή.

17:32

26’: Συρτό Σουτ Σιώπη μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

17:25

19’: Σουτ Μενδρινού έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα μακριά από την εστία του Πανιωνίου.

17:21

Επέλαση Κονέ από τη μεσαία γραμμή για να δώσει στον Στόουκς, που με ωραίο σουτ από το ημικύκλιο ισοφαρίζει σε 1-1.

17:19

15': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:15

Ο Σπιριντόνοβιτς δίνει για Βουκελάτο, εκείνος κάνει το γύρισμα από τα δεξιά και ο Σαββίδης με κοντινό πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 0-1.

17:12

1': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ!

17:04

1': Σέντρα στη Ριζούπολη.

16:45

Καλησπέρα σας, το φιλικό Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Χουάντερσον, Στάθης, Κούρος, Κύργιας, Ζησόπουλος, Μενδρινός, Κονέ, Σουάρες, Αλμπάνης, Στόουκς, Ελμπάζ.