Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Όμορφες στιγμές, πάντως, με τους παίκτες της Παναχαϊκής να πηγαίνουν όπως συνηθίζουν και να αγκαλιάζονται μπροστά στους οργανωμένους της ομάδας που τους αποθεώνουν. Στο -7 από τις προνομιούχες θέσεις οι Πατρινοί.

16:53

Απογοήτευση στην Παναχαϊκή που ήθελε τη νίκη για να μείνει με αξιώσεις στη μάχη της ανόδου και την κρατούσε μέχρι το 88'. Πολύ σημαντικός βαθμός για τον Άρη που ισοβαθμεί πλέον με τον ΟΦΗ στην κορυφή.

16:52

Γρήγορα σφυρίζει ο ρέφερι Λάμπρου, ουσιαστικά λόγω του επεισοδίου δεν παίχτηκαν τα τρία λεπτά των καθυστερήσεων. Δικαιολογημένες διαμαρτυρίες.

16:52

Λήξη του ματς! 1-1.

16:51

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Βαλεριάνο. Είναι η 2η και αποβάλλεται.

16:49

90'+2: Κόκκινη κάρτα στον Ντάσιο.

16:49

90'+2: Κόκκινη κάρτα στον Μπαστακό.

16:48

Ένταση τώρα ανάμεσα στους παίκτες με αφορμή ένα επεισόδιο του Ντάσιου με τον Μπαστακό. Προσπαθούν να τους ηρεμήσουν οι άνθρωποι των δύο ομάδων.

16:47

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:45

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντούνη λίγο έξω από την περιοχή, περνάει την μπάλα δεξιά του τείχους και ισοφαρίζει. Έξαλλος με τους συμπαίκτες του ο Βρονταράς.

16:45

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:41

84': Κίτρινη κάρτα στον Γκίνο.

16:40

83' Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπαστακός στη θέση του Ιντζόγλου.

16:35

79': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μουστακόπουλος στη θέση του Αργυρόπουλου.

16:33

76': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πλατέλλα, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Βρονταράς.

16:32

76': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Πασάς στη θέση του Διαμαντόπουλου.

16:31

75': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Αντεπίθεση από την Παναχαϊκή ο ελευθεριάδης βγάζει εξαιρετική μπαλιά στον Μωραΐτη που επιχειρεί το σουτ, σωτήρια επέμβαση του Αναγνωστόπουλου.

16:26

69': Κίτρινη κάρτα στον Σωτηράκο.

16:25

68': Αντεπίθεση της Παναχαϊκής, ο Αργυρόπουλος κάνει το μακρινό σουτ, άουτ η μπάλα.

16:25

68': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά από τον Αργυρόπουλου, δεν αποφέρει κάτι.

16:24

67': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μπουτζίκος στη θέση του Πολίμου.

16:22

66': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Αργυρόπουλος, ξανά κόρνερ.

16:19

63': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Πλατέλλας, δεν αποφέρει κάτι.

16:17

60': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Γκίνο στη θέση του Φουρλάνου.

16:16

60': Καλό σουτ του Πλατέλλα, μπλοκάρει ο Βρονταράς.

16:15

58': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Παυλίδη.

16:14

57': Σουτ του Ελευθεριάδη, δεν είναι δυνατό, μπλοκάρει ο Αναγνωστόπουλος.

16:11

54': Σέντρα του Πλατέλλα από τα δεξιά, ο Διαμαντόπουλος πιάνει την κεφαλιά, μαζεύει ο Βρονταράς.

16:10

53': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Αργυρόπουλος, δεν αποφέρει κάτι.

16:06

50': Καλή στιγμή για τον Άρη. Ζυγίζει την μπάλα ο Πλατέλλας και κάνει το σουτ με το αριστερό έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:05

48': Κίτρινη κάρτα στον Πλατέλλα.