3
16:50

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:49

Δίκαιο τρίποντο για τον ΟΦΗ, το ένατο σερί, και οι Ηρακλειώτες ανεβαίνουν ξανά στην πρώτη θέση. Πολύ δύσκολα τα πράγματα για την Καλλιθέα σε ό,τι αφορά την παραμονή.

16:49

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-3.

16:47

90'+1: Κόρνερ παραχωρεί ο Μπολάκης για την Καλλιθέα, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:46

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

88': Διαδικαστικά πλέον τα τελευταία λεπτά...

16:38

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντίνα λίγο έξω από την περιοχή, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Κουτογλίδης και 1-3.

16:38

82': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:35

80': Ζιγκερίδης αντί Ταμπάκη, τρίτη αλλαγή για την Καλλιθέα.

16:33

78': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Κοέλιο αντί Λεάλ.

16:33

77': Εκτελεί φάουλ από δεξιά ο Κοιλιάρας, κεφαλιά του Βαφέα, άουτ.

16:30

75': Ωραίο μακρινό σουτ του Μάνου, άουτ.

16:29

74': Κόρνερ για την Καλλιθέα, εκτελεί ο Μάκο, διώχνουν οι αμυντικοί του ΟΦΗ.

16:24

69': Κίτρινη στον Παπαγγελή για φάουλ στον Ντίνα.

16:23

68': Βαφέας αντί Πουρτουλίδη, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

16:23

67': Σέντρα του Κοιλιάρα από αριστερά, κεφαλιά του Μάνου, άουτ.

16:21

66': Μίγγος αντί Τσατσόπουλου, δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα.

16:17

62': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ποτουρίδη από μακρινή απόσταση, αρκετά μέτρα άουτ.

16:12

57': Σέντρα του Λεάλ, χλιαρό σουτ στην κίνηση του Κοιλιάρα, μπλοκάρει ο Κουτογλίδης.

16:11

55': Κίτρινη στον Κοιλιάρα.

16:10

55': Εκτελεί το κόρνερ ο Λεάλ, κεφαλιά του Μάνου και σουτ του Νάστου, διώχνουν οι αμυντικοί της Καλλιθέας.

16:09

54': Μακρινό σουτ του Μάνου, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κουτογλίδης.

16:08

53': Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα, Παυλής αντί Χοτζάλι.

16:06

50': Κίτρινη στον Μπολάκη για φάουλ στον Σμυρλή.

16:05

49': ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ! Ο Παπαγγελής εκτελεί φάουλ, η μπάλα φτάνει στην περιοχή και από κοντά ο Σμυρλής σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

16:03

48': Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Αργυρόπουλος βγάζει στην πλάτη της άμυνας της Καλλιθέας τον Μάνο, ο φορ των Ηρακλειωτών πλασάρει με όλη του την άνεση τον Κουτογλίδη, αλλά αστοχεί.

16:02

47': Κόρνερ για την Καλλιθέα, εκτελεί ο Μάκο, καθαρίζει τη φάση ο Στρέζος.

16:01

46': Κοιλιάρας αντί Κουτσιανικούλη, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

16:01

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.