0
16:59

Καλό σας απόγευμα από το a-sports.gr

16:59

Τέλος αγώνα στη Σπάρτη, η τοπική ομάδα αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με την Α.Ε. Καραϊσκάκης

16:58

Ο Άρης καλύτερος στο β' ημίχρονο, φτάνει σε μία άνετη επικράτηση και επιστρέφει στην κορυφή της βαθμολογίας.

16:57

Τέλος αγώνα στο "Κλεάνθης Βικελίδης"

16:57

Στις καθυστερήσεις η ΑΕ Καραϊσκάκης ισοφαρίζει την Σπάρτη. 1-1

16:56

Φάουλ του Χαντί έξω από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα στη δεξιά γωνία και γκολ

16:55

90+5': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ Άρη. 3-0

16:51

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:48

88': Αλλαγή για τον Άρη. Ο σκόρερ Πλατέλλας βγαίνει, ο Άγγελος Χαντί μπαίνει στον αγώνα.

16:48

88': Κόρνερ για τον Άρη από τον Μπάτζιο, κανένας κίνδυνος για τον Εργοτέλη.

16:46

86': Μακρινό σουτ του Τζανακάκη, σε ετοιμότητα ο Κατσιμήτρος, μπλοκάρει.

16:45

85': Σε θέση οφσάιντ ο Πλατέλλας μέσα στην περιοχή, λανθασμένη η υπόδειξη.

16:42

Μπήκαμε στο τελευταίο 10λεπτο του αγώνα.

16:40

81': Ο Ο Μανουσάκης θα πάρει τη θέση του Σταματάκου.

16:37

77': Μιλούνοβιτς αντί Διαμαντόπουλου.

16:36

Κεφαλιά πάσα του Νίκιτς, ο Κάσος μέσα στην περιοχή και αριστερά κατεβάζει τη μπάλα με το στήθος και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα.

16:36

76': ΓΚΟΛ για τον Άρη, 2-0 με τον Κάσσο.

16:35

75': Βογιατζής στη θέση του Μπουταάκη για τον Εργοτέλη.

16:34

ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΑΡΤΗ στο 68', 1-0 την Α.Ε. Καραϊσκάκης με τον Ράντι.

16:33

73': ΔΟΚΑΡΙ για τον Άρη: Κόρνερ του Πλατέλλα, κεφαλιά του Σόουζα, η μπάλα στο δεξί δοκάρι, σουτ του Κάσσου ψηλά άουτ.

16:32

73': Κι άλλο κόρνερ για τον Άρη.

16:30

70': Νέο κόρνερ για τον Άρη, από απόκρουση του Πάττα, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:29

70': Εκτελεί ο Πλατέλλας το κόρνερ από αριστερά, ο Πάτας με κεφαλιά αποκρούει, σουτ του Κανακούδη έξω από την περιοχή, άστοχο.

16:28

69': Ο Πλατέλλας μέσα στην περιοχή πλασάρει, με το πόδι αποκρούει ο Κατσιμήτρος σε κόρνερ.

16:27

8-1 τα οφσάιντ για τις δύο ομάδες. Ο Εργοτέλης άλλωστε, παίζει πολύ το τεχνητό οφσάιντ.

16:27

67': Κίτρινη κάρτα στον Μουμίν.

16:26

66': Σε θέση οφσάιντ ο Ντούνης, σωστή υπόδειξη.

16:25

8-1 οι τελικές προσπάθειες.

16:23

64': Σουτ του Πλατέλλα στον αιφνιδιασμό, έξω από την περιοχή, δεν ανησυχεί ο Κατσιμήτρος.

16:23

63': Κίτρινη κάρτα στον Διαμαντόπουλο.

16:22

62': Κόρνερ του Πλατέλλα από αριστερά, ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Δεληζήση από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα στο πάνω μέρος του οριζόντιου δοκαριού και άουτ.

16:22

62': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά.

16:20

60': Κίτρινη κάρτα στον Νίκιτς.

16:19

Ο Άρης τώρα, χωρίς άγχος, έχει τον έλεγχο του αγώνα.

16:18

57': Σε θέση οφσάιντ ο Κάσσος.

16:14

ΓΚΟΛ για τον Άρη. Ο Πλατέλλας δεν αστοχεί, 1-0.

16:13

53': Πέναλτι για τον Άρη σε μαρκάρισμα του Μπουτσάκη στον Κάσσο. Σωστή η υπόδειξη, σε μαρκάρισμα από πίσω.

16:12

52': Ο Ντούνης στη θέση του Παυλίδη για τον Άρη.

16:11

51' Σέντρα του Τζανακάκη από δεξιά, κεφαλιά του Κάσσου από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:10

50': Φάουλ του Πλατέλλα από αριστερά, κεφαλιά του Δεληζήση από τη γραμμή της μικρής περιοχής, μπλοκάρει ο Κατσιμήτρος.

16:09

49': Κίτρινη κάρτα στον Έφορντ.

16:08

46': Σουτ του Κάιπερς μέσα στην περιοχή και δεξιά, μπλοκάρει ο πορτιέρο του Άρη Αναγνωστόπουλος.

16:08

47': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά, περνάει ανεκμετάλλευττο.

16:06

46': Γκολ για τον Άρη που ακυρώνεται. Κάθετη πάσα του Διαμαντόπουλου στον Πλατέλλα, αυτός πλασάρει, σκοράρει αλλά σωστά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ.

16:06

Χωρίς αλλαγές οι 11άδες των δύο ομάδων. Ο Εργοτέλης από το α' ημίχρονο έχει κάνει μία αναγκαστική αλλαγή.