-
1
19:07

19:06

Σαφώς ανώτερη η Λαμία στο δεύτερο ημίχρονο, δεν αξιοποίησε τις ευκαιρίες της και συνεχίζει να αγχώνεται για την παραμονή.

19:05

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:04

90'+4: Κερδίζει κόρνερ ο Αναστασόπουλος, εκτελεί ο ίδιος, διώχνουν οι αμυντικοί του Λεβαδειακού.

19:02

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία, ο Καραγιάννης στρώνει την μπάλα με το στήθος στον Αναστασιάδη, που γυρίζει το σώμα του και σουτάρει εντός περιοχής, η μπάλα άουτ.

19:01

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:58

89': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό κερδίζει ο Τσαμπούρης από τον Μπλάζιτς, εκτελεί ο ίδιος και νέο κόρνερ, που θα περάσει δίχως κάτι σημαντικό.

18:57

88': Κεφαλιά του Μπούντνικ μετά τη σέντρα του Μπλάζιτς από δεξιά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:57

87': Κίτρινη στον Νίκα για φάουλ στον Αναστασόπουλο.

18:54

84': Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ των γηπεδούχων.

18:53

84': Νίκας αντί Γιουσούφ, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:53

83': Κόρνερ κερδίζει ο Μπούντνικ για τη Λαμία.

18:50

81': Άστσεριτς αντί Όμο, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:47

77': Νέο κόρνερ για τη Λαμία, το παραχωρεί ξανά ο Αντιλέχου, εκτελείται πλασαριστά από τον Ακόστα χωρίς κάτι σημαντικό.

18:46

77': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Μπούντνικ.

18:46

76': Κόρνερ παραχωρεί για τη Λαμία ο Αντιλέχου, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:44

75': Ζαραδούκας αντί του Ζοάο Φαβάρο, αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή των Βοιωτών.

18:43

73': Ο Ζοάο Φαβάρο έχει τραυματιστεί και φαίνεται ότι θα αποχωρήσει.

18:42

72': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ακόστα, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:40

70': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία, υπέροχη ενέργεια του Βάντερσον από δεξιά και σέντρα στην περιοχή για τον Καραγιάννη, ο οποίος θα πλασάρει και θα διώξει σωτήρια ο Τριποτσέρης.

18:39

69': Καραγιάννης αντί Τσούκαλου, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:36

66': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Ωραία προσπάθεια του Αναστασόπουλου από δεξιά και σέντρα, η μπάλα κοντράρει στον Ζοαάο Φαβάρο, παίρνει περίεργη τροχιά, σταματά εντέλει στο οριζόντιο δοκάρι.

18:33

63': Σαβαντογκό αντί Σουμπίνιο, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:28

58': Αναστασόπουλος αντί Παπαργυρίου, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:27

58': Δύο διαδοχικά κόρνερ για τη Λαμία περνούν ανεκμετάλλευτα.

18:26

57': Σουτ του Βασιλαντωνόπουλου εντός περιοχής, διώχνει δύσκολα ο Σωτηρίου, καλή στιγμή για τη Λαμία.

18:23

53': Πέφτει στην περιοχή ο Μπούντνικ, δεν υπάρχει κάποια παράβαση, σωστά δείχνει παίζετε ο διαιτητής Τζήλος.

18:17

48': Κίτρινη στον Αντιλέχου για διαμαρτυρία.

18:15

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.