0
19:08

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:07

Στον αντίποδα ο Παναιτωλικός γνώρισε τη δεύτερη συνεχόμενη ήττα του και αγωνιά και για την κατάσταση του Άργκους.

19:06

Σημαντική νίκη για την Ξάνθη που ανεβαίνει μόνη 5η.

19:05

Λήξη του ματς! 1-0.

19:04

90'+4: Ωραίο σουτ του Καμαρά έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

19:03

90'+3: Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:02

90'+2: Ξαφνικό σουτ του Τριάδη, διώχνει σε κόρνερ ο Κυριακίδης.

19:01

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

18:57

Κατευθείαν στο νοσοκομείο θα διακομιστεί ο Άργκους.

18:53

Περνάει εκτός παιχνιδιού υποβασταζόμενος, αδυνατεί να συνεχίσει. Δυσκολεύεται ακόμα και να ανασάνει, μπαίνει το αμαξίδιο να τον μεταφέρει εκτός. Με 10 αναγκαστικά ο Παναιτωλικός...

18:51

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Άργκους έπεσε άτσαλα με τη μέση στο έδαφος. Δείχνει να πονάει πολύ και ο Δέλλας έχει ολοκληρώσει τις αλλαγές του...

18:50

80': Σουτ του Τριάδη από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

18:49

79': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Γουίλιαν Μπαρμπόσα στη θέση του Μπεχαράνο.

18:48

78': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Καμαρά στη θέση του Ντε Λούκας.

18:47

77': Κεφαλιά του Μπεχαράνο έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Ρόσα, άουτ η μπάλα.

18:44

74': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Γέντρισεκ στη θέση του Μπρίτο.

18:43

73': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Γιαννιώτης στη θέση του Τσοκάνη.

18:42

72': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:40

70': Κίτρινη κάρτα στον Τσοκάνη.

18:39

69': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα αριστερά στο πρώτο δοκάρι, νέο κόρνερ.

18:38

68': Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μοράρ μόλις έξω από την περιοχή, διώχνει σχεδόν ενστικτωδώς σε κόρνερ ο Ζίφκοβιτς. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:31

61': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ρόσα, δεν αποφέρει κάτι.

18:28

59': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Λουσέρο στη θέση του Ντουρίτσκοβιτς.