0
16:55

Καλό σας απόγευμα από το a-sports.gr

16:54

Περίπατος για τον ΟΦΗ, 3-0 τα Τρίκαλα, έπειτα από πολύ καλή εμφάνιση, κυρίως στο β' ημίχρονο. Στην πρώτη θέση της βαθμολογίας οι Κρητικοί

16:53

Ο Νίκος Τεβεκέλης σφυρίζει τη λήξη του αγώνα.

16:53

90+3': Σέντρα σουτ του Κοέλιο από αριστερά, άουτ η μπάλα από το δεύτερο δοκάρι

16:50

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

16:49

89': Σουτ του Ποτουρίδη, έξω από την περιοχή και δεξιά, με το αριστερό, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:48

88': Κίτρινη κάρτα στον Χιντζίδη.

16:47

87': Φάουλ από δεξιά, από τη μικρή περιοχή, ο Βαφέας κάνει την προβολή, η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:45

86': Σε θέση οφσάιντ ο Σαχινίδης.

16:42

83': Ο Μάνος μόνος μέσα στην περιοχή, λίγο μπροστά από το ύψος του πέναλτι, έπειτα από λάθος του Βέρτζου, σουτάρει ψηλά άουτ.

16:38

78': Ο Κοέλιο θα πάρει τη θέση του Λεάλ

16:36

77': Αλλαγή για τον ΑΟΤ, ο Τσιάρας θα πάρει τη θέση του Τσίπρα.

16:34

73' Στην κόντρα ο ΟΦΗ, σουτ του Μάνου αποκρούει ο Αποστολίδης, πλασέ του Κουτσιανικούλη από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα καταλήγει ψηλά άουτ.

16:33

72': Ο Κουτσιανικούλης από αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει δυνατά, σε κόρνερ διώχνει ο Αποστολίδης σε κόρνερ.

16:30

70'; Κίτρινη κάρτα στον Ανδρεόπουλο του ΑΟΤ.

16:29

Ο Ντίνας από δεξιά, δίνει στον Βαφέα, στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής αυτός, πλασάρει ανενόχλητος και στέλνει τη μπάλα στην αριστερή γωνία του Αποστολίδη.

16:28

3-0 για τον ΟΦΗ με τον Βαφέα στο 69'.

16:28

13-3 οι τελικές προσπάθειες των δύο ομάδων.

16:26

66': Κόρνερ του Λεάλ από αριστερά, σουτ του Μάνου στο δεύτερο δοκάρι, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:23

Κόρνερ του Λεάλ από αριστερά, κεφαλιά του Βαφέα από τη μικρή περιοχή, η μπάλα στα δίχτυα του ΑΟΤ.

16:22

63': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ με τον Βαφέα, 2-0.

16:19

59': Φοβερό σουτ του Λεάλ, έξω από την περιοχή και αριστερά, με το δεξί, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι

16:19

Ο ΟΦΗ εντός έδρας έχει εννέα νίκες και μία ήττα σε 10 αγώνες, από την Παναχαϊκή και τέρματα 27-4.

16:16

56': Ο Χιντζίδης παίρνει τη θέση του Ζγκούρι στον ΑΟΤ.

16:15

Η ομάδα του Θωμά Γράφα αγνοεί τη νίκη στα τρία τελευταία παιχνίδια, με μία ισοπαλία κόντρα στον Άρη και δύο ήττες από Παναχαϊκή και Δόξα Δράμας.

16:13

Οι κρητικοί είναι φορμαρισμένοι και προέρχονται από εφτά συνεχόμενες νίκες με απολογισμό τερμάτων 18-0. Στα 12 τελευταία παιχνίδια έχουν 11 νίκες και μόνο μία ήττα, από τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:10

Τα Τρίκαλα είναι στην ένατη θέση με 31 βαθμούς, εννέα πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού.

16:08

47': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από αριστερά, περνάει χωρίς κίνδυνο για την εστία του ΑΟΤ.

16:07

47': Φάουλ του Ντίνα από πλάγια αριστερά, πέφτει και αποκρούει στη δεξιά γωνία ο Αποστολίδης.

16:06

47': Κίτρινη κάρτα στον Μάκο.

16:05

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

16:04

46': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Ντίνας θα πάρει τη θέση του Βουό.