-
1
21:23

21:21

Δίκαιο το «Χ» στη Λεωφόρο. Χάνει την ευκαιρία ο Αστέρας να προσπεράσει τον Πανιώνιο και να μείνει μόνος στην 5η θέση. Μαχητικός ο Παναθηναϊκός, όπως και με τον Ολυμπιακό ισοφάρισε στο 87' και αποφεύγει την εντός έδρας ήττα.

21:21

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:18

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

90': Δυνατό σουτ του Τόνσο εκτός περιοχής, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Διούδης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:15

Ο Λουντ δέχεται την πάσα του Μουνιέ μέσα στην περιοχή και από αριστερά, κατεβάζει δύσκολα την μπάλα, αλλά θα πιάσει το δυνατό σουτ και θα νικήσει τον Αθανασιάδη, που δεν αντέδρασε σωστά, και 1-1.

21:14

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟ!

21:13

85': Δουβίκας αντί Μανιά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:08

81': Μπουζούκης αντί Τζανδάρη, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:04

77': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟ! Ο Δώνης κάνει υπέροχη προσπάθεια από δεξιά και θα σεντράρει χαμηλά, διώχνει δύσκολα ο Αθανασιάδης και ο Μουνιέ στην εξέλιξη της φάσης με φοβερό ανάποδο ψαλίδι στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Θα ήταν γκολάρα αν το έβαζε ο Γάλλος...

21:01

73': Κίτρινη στον Ντουντού για φάουλ στον Τζανδάρη.

20:59

72': Μολίνς αντί Κουλιμπαλί, δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

20:58

71': Κόρνερ κερδίζει ο Κουλιμπαλί για τον ΠΑΟ, εκτελεί άσχημα ο Μουνιέ...

20:56

Ο Μουνάφο πασάρει στον Γιαννούλη, ο οποίος θα σεντράρει από αριστερά, ο Μανιάς κερδίζει τον Αυλωνίτη και με δυνατή κεφαλιά από τη μικρή περιοχή ανοίγει το σκορ, 0-1.

20:56

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

20:55

67': Ο Μουνιέ μπαίνει στη μεγάλη περιοχή από αριστερά, την τελευταία στιγμή ο Πασαλίδης καθαρίζει τη φάση.

20:54

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, Ντουντού αντί Κυριακόπουλου.

20:51

64': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ, ο Κουρμπέλης δίνει στον Λουντ, εκείνος από δεξιά βρίσκει αφύλακτο τον Δώνη στο ύψος του πέναλτι, το δυνατό σουτ που θα κάνει ο τελευταίος θα εξουδετερώσει με εξαιρετική απόκρουση ο Αθανασιάδης.

20:49

62': Κολοβέτσιος αντί Χατζηγιοβάνη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

20:48

60': Ο Κώτσιρας βρίσκει ωραία τον Καλτσά στην περιοχή, σουτ του τελευταίου από πλάγια θέση δεξιά, άουτ ήταν, κόρνερ είδε ο Σκουλάς, που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:44

56' Καλτσάς αντί Τσιλιανίδη, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα.

20:43

55' Mακρινό σουτ του Ιγκλέσιας, μπλοκάρει εύκολα ο Διούδης.

20:43

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Τσιλιανίδης κάνει τη συρτή σέντρα από δεξιά, ο Μανιάς δεν μπορεί να βρει την μπάλα, τη βρίσκει ο Τόνσο που θα πλασάρει και σωτήριο τάκλιν του Γιόχανσον.

20:41

53': Μακρινή μεταβίβαση του Γιόχανσον στον αφύλακτο Χατζηγιοβάνη, κάνει μια κακή κεφαλιά ο νεαρός εξτρέμ, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

20:37

50': Κίτρινη στον Τόνσο για καθυστέρηση.

20:33

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.