1
18:57

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:56

Σπουδαίο τρίποντο για τους Κρητικούς, που έτσι ανεβαίνουν πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού, επιβεβαιώνει την αστάθεια, που τη διακρίνει το τελευταίο διάστημα η Παναχαϊκή με μια πικρή ήττα.

18:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Εργοτέλης - Παναχαϊκή 2-1.

18:53

Λάθος Μπουτζίκου, ο Σταματάκος κλέβει και δίνει στον Κάιπερς, σουτ από θέση τετ α τετ στο ύψος του πέναλτι και... μέσα 2-1.

18:53

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

18:50

Ολοκληρώθηκε το 90λεπτο, τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Παγκρήτιο.

18:49

Έχει αποκτήσει μια άγρια ομορφία το ματς από το 80' με την μπάλα πάνω-κάτω στις δύο περιοχές...

18:46

86': Ο Σταματάκος από τα δεξιά κινήθηκε και άνοιξε στον Μπουρσέλη, συρτό σουτ λίγο έηω από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Βρονταράς.

18:46

86': Οφσάιντ ο Ελευθεριάδης, σωστή υπόδειξη.

18:45

85': Κόρνερ για την Παναχαϊκή με τον Ελευθεριάδη από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:44

84': Κόρνερ για τον Εργοτέλη με τον Σταματάκο από τα αριστερά... Κεφαλιά Μπάτζιος και άουτ.

18:43

83': Οφσάιντ ο Βασιλείου, σωστή υπόδειξη.

18:42

82': ΔΟΚΑΡΙ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΉ. Σέντρα-γέμισμα από τον Φουρλάνο, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Εργοτέλη.

18:41

81': Ολοκληρώνει και ο Γκώνιας τις αλλαγές του Εργοτέλη. Ο Μανουσάκης στη θέση του Ροβίθη.

18:41

81': Πολυχρόνης αντί Φωτάκη η τελευταία αλλαγή του Οφρυδόπουλου για την Παναχαϊκή.

18:37

77': Καλή στιγμή για τον Εργοτέλη. Ωραίο τεχνικό σουτ από τον Μπρουσέλη από θέση έξω αριστερά, η μπάλα πέρασε δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Βρονταρά.

18:35

75': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Βασιλείου στη θέση του Μωραΐτη.

18:35

75': Οφσάιντ ο Ιατρούδης, δύσκολη φάση.

18:33

73': Σουτ Ροβίθη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

18:30

70': Και δεύτερη αλλαγή ο Εργοτέλης. Ο Σταματάκος αντί του Έφορντ.

18:25

65': Αδύναμο σουτ Κάιπερς από θέση μέσα δεξιά, μαζεύει εύκολα ο Βρονταράς.

18:23

64': Πρώτη αλλαγή και για τον Εργοτέλη. Ο Ιατρούδης στη θέση του Μπουτσάκη.

18:23

64': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Αποστολόπουλος αντί του Στεργίδη.

18:22

62': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Ελευθεριάδης από τα δεξιά, απομακρύνουν εύκολα οι γηπεδούχοι και στη συνέχεια υπάρχει και οφσάιντ.

18:16

56': Λάθος Ντάσιου, προσπαθεί να το εκμεταλλευτεί ο Κάιπερς στο ύψος του πέναλτι, κόντρα και ο Βρονταράς μπλοκάρει.

18:14

54': Κίτρινη στον Γκίνο.

18:11

52': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί από τα αριστερά ο Ελευθεριάδης, κεφαλιά Σωτηράκου από το δεύτερο δοκάρι, ψηλά πάνω από την εστία του Εργοτέλη η μπάλα.

18:08

48': Λάθος Γκίνο, κλέβουν οι γηπεδούχοι, ο Ροβίθης πλασάρει από το ύψος της περιοχής, άουτ!

18:07

48': Οφσάιντ ο Έφορντ, σωστή υπόδειξη.

18:07

47': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Κεφαλιά-πάσα Λουμπαρδέα, σουτ Μωραΐτη μέσα από την περιοχή, μόλις έξω από το αριστερό δοκάρι του Εργοτέλη η μπάλα.

18:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.