2
23:41

Καλό σας βράδυ από το a-sports.gr

23:40

Η Ρεάλ ήταν καλύτερη, είχε τον έλεγχο, σημείωσε δύο γκολ, είχε δύο δοκάρια και δίκαια πήρε τη νίκη και την πρόκριση.

23:40

Λϊβερπουλ - Πόρτο 0-0 στο άλλο παιχνίδι, η Λίβερπουλ στην επόμενη φάση

23:39

Η Ρεάλ νικάει με 2-1 την Παρί Σεν Ζερμέν και παίρνει την πρόκριση στην επόμενη φάση του Τσάμπιονς Λιγκ

23:39

Ο Μπριχ σφυρίζει τη λήξη.

23:36

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις

23:34

90': Σουτ του Ίσκο έξω από την περιοχή και δεξιά, ο Αρεολά στην αριστερή γωνία αποκρούει.

23:33

89': Σέντρα σουτ του Παστόρε, έξω από την περιοχή και δεξιά, ψηλά άουτ τη μπάλα.

23:31

87': Σουτ του Βάθκεθ μέσα στην περιοχή και δεξιά, λίγο άουτ.

23:29

84': Ο Ντιαρά στη θέση του Εμπαπέ.

23:28

84': Κίτρινη κάρτα στον Καβάνι.

23:28

82': Κούρσα του Μπέιλ αριστερά και σέντρα, πλασέ του Βάθκεθ από κοντά, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

23:27

81': Ο Ίσκο στη θέση του Ασένσιο.

23:25

Σουτ του Καζεμίρο μέσα στην περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Γιούρι και καταλήγει στα δίχτυα.

23:24

80': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 1-2.

23:22

78': Κίτρινη στον Σέρχιο Ράμος.

23:21

Στο 0-0 πάντα Λίβερπουλ και Πόρτο.

23:20

76': Ο Ντι Μαρία βγαίνει, ο Ντράξλερ μπαίνει για την Παρί.

23:20

76': Ο Μπέιλ στη θέση του Μπενζεμά.

23:19

74': Αντεπίθεση για τη Ρεάλ, ο Μπενζεμά πλασάρει από καλή θέση μέσα στην περιοχή, η μπάλα άουτ.

23:17

72': Ο Κόβατσιτς δίνει τη θέση του στον Κρόος.

23:15

Κεφαλιά του Παστόρε από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα κοντράρει στον Καζεμίρο, ο Καβάνι μέσα στην μικρή περιοχή με το γόνατο ισοφαρίζει για την Παρί.

23:15

70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ 1-1

23:13

69': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ. Σουτ του Ασένσιο μέσα στην μικρή περιοχή, η μπάλα καταλήγει στο δεξί δοκάρι και άουτ.

23:12

67': Ο Καβάνι βγαίνει τετ α τετ αλλά είναι οφσάιντ.

23:11

Με 10 η Παρί, ακόμη πιο δύσκολο το έργο της.

23:10

66': Δεύτερη κίτρινη στον Βεράτι για διαμαρτυρία και κόκκινη

23:07

62' λεπτά αγώνα στη Γαλλία, η Ρεάλ προηγείται με 1-0 και είναι αγκαλιά με την πρόκριση

23:04

60': Ο Γιούρι από αριστερά, σεντράρει για τον Καβάνι, αυτός πιάνει την προβολή στο πρώτο δοκάρι αλλά αποκρούει ο Νάβας με τα πόδια.

23:03

59': Ο Παστόρε στη θέση του Μότα στην Παρί

23:02

58' Γυριστό σουτ του Καβάνι μέσα στην περιοχή, η μπάλα κόρνερ

23:01

56': Κόρνερ από αριστερά για την Παρί με τον Ντι Μαρία αποκρούουν οι αμυντικοί της Ρεάλ

23:01

Η Παρί Σεν Ζερμέν θέλει τώρα τρία γκολ για να πάει το παιχνίδι στην παράταση

22:57

53': Οφσάιντ ο Εμπαπέ

22:56

Ο Ασένσιο από αριστερά, δίνει στον Λούκας Βάθκεθ, σεντράρει αυτός και με κεφαλιά ο Ρονάλντο από την μικρή περιοχή, στο δεύτερο δοκάρι, στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα

22:55

51' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΑΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΟΝΑΛΝΤΟ

22:54

49': Ευκαιρία για τη Ρεάλ. Σέντρα του Μαρσέλο από αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Ρονάλντο από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι.

22:54

49' Σουτ του Τιάγκο Μότα λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα στα περιστέρια

22:52

Μικρή διακοπή στον αγώνα από τα καπνογόνα των οπαδών της Παρί

22:51

47': Κόρνερ για την Παρί Σεν Ζερμέν από αριστερά