19:10

19:09

Η ΑΕΚ ανεβαίνει στην κορυφή με 54 βαθμούς έναντι 52 του ΠΑΟΚ.

19:09

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:08

90'+4: Κίτρινη στον Σαββίδη για φάουλ στον Αϊντάρεβιτς.

19:07

90'+3: Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:06

90'+2: Κίτρινη στον Λαμπρόπουλο.

19:05

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

90': Σουτ του Μπακασέτα εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Κότνικ.

19:02

88': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ, Αϊντάρεβιτς αντί Γαλανόπουλου.

19:01

86': Διπλή ευκαιρία για την ΑΕΚ, ο Μπακασέτας εκτελεί φάουλ από πλάγια θέση, ο Κότνικ διώχνει δύσκολα, σουτ από τον Κονέ εν συνεχεία και ο Κότνικ θα απομακρύνει σε κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:58

84': Κίτρινη στον Μπανανά για χέρι.

18:57

83': Η ΑΕΚ δείχνει κουρασμένη και ο κόσμος στις εξέδρες φωνάζει δυνατά «ΑΕΚ ολέ», προσπαθώντας να δώσει ψυχολογική ώθηση στους παίκτες του Χιμένεθ.

18:56

82': Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Βουκελάτος αντί Μασούρα.

18:52

78': Απευθείας εκτέλεση του φάουλ από τον Μπακασέτα, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:51

77': Κίτρινη στον Σαραμαντά για φάουλ στον Μασούντ.

18:45

71': Γεσίλ αντί Πινιώτη, δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

18:42

68': Μπακάκης αντί Λιβάγια για τη δεύτερη αλλαγή της ΑΕΚ.

18:39

65': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Μπραχίμι αντί Παπαγεωργίου.

18:38

64': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ, Μασούντ αντί Χριστοδουλόπουλου.

18:31

57': Ωραία ατομική προσπάθεια του Αραούχο, μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, γυρίζει την μπάλα, δεν μπορεί να τη βρει κανείς από τους συμπαίκτες του.

18:30

56': Κόρνερ για την ΑΕΚ παραχωρεί ο Παπαγεωργίου, πλασαριστά εκτελεί ο Χριστοδουλόπουλος, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

18:26

52': Σε χαμηλό ρυθμό έχει ξεκινήσει το δεύτερο μισό της αναμέτρησης.

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.