2
17:01

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:59

Συγκλονιστικό φινάλε στην Τρίπολη, με τον Αστέρα να παίρνει σπουδαία νίκη στην εκπνοή. Πήγε να κλέψει τον βαθμό ο ΠΑΟΚ με πέναλτι που δεν υπήρχε, αλλά ο Ιγκλέσιας τον... τιμώρησε.

16:58

Λήξη του ματς! 3-2.

16:56

Ο Κώτσιρας κλέβει την μπάλα και βγάζει την μπαλιά στον Ιγκλέσιας που από τα αριστερά κάνει το σουτ, η μπάλα χτυπά και στον Βαρέλα και καταλήγει στα δίχτυα!

16:56

90'+8: ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:55

Ο Πρίγιοβιτς αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί, αν και ο Αθανασιάδης βρήκε με το πόδι του λίγο την μπάλα.

16:55

90'+7: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:54

90'+6: Κίτρινη κάρτα στον Καλτσά.

16:53

90'+6: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ. Το κερδίζει ο Πρίγιοβιτς σε μαρκάρισμα του Ιγκλέσιας. Δεν φαίνεται να υπάρχει παράβαση.

16:52

90'+4: Επιχειρεί μέσα από την περιοχή ο Κουλούρης, μαζεύει ο Αθανασιάδης.

16:51

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Βιεϊρίνια από τα δεξιά, διώχνει ο Πασαλίδης.

16:49

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Πέλκα.

16:48

Επτά λεπτά καθυστερήσεις!

16:46

88': Εκτελεί φάουλ από τα αριστερά ο Βιεϊρίνια, ωραία κεφαλιά του Κρέσπο, λίγο άουτ η μπάλα.

16:45

87': Σουτ του Μπίσεσβαρ από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

16:44

86': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ο Καλτσάς κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

16:42

84': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Καλτσάς στη θέση του Μανιά.

16:41

Ο Αθανασιάδης είναι στο έδαφος και το ματς έχει διακοπεί για λίγο.

16:40

83': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κουλούρης στη θέση του Κάμπος.

16:40

82': Κίτρινη κάρτα στον Πρίγιοβιτς.

16:38

80': Κίτρινη κάρτα στον Μαλεζά.

16:36

78': Σκοράρει ο ΠΑΟΚ, αλλά έχει υποδειχθεί οφσάιντ. Ο Βαρέλα είναι ο σκόρερ, αλλά στην αρχή της φάσης ο Μαουρίσιο είναι εμφανώς οφσάιντ και κάνει κίνηση να πάρει την κεφαλιά, συνεπώς εμπλέκεται στη φάση, σωστά δεν μετράει το γκολ.

16:35

77': Εκτελείται από τα αριστερά το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

16:35

77': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, ο Βαρέλα πιάνει τη σκαστή κεφαλιά, διώχνει πάλι σωτήρια ο Αθανασιάδης.

16:34

76': Ο Πρίγιοβιτς πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, διώχνει ο Αθανασιάδης.

16:34

76': Εκτελείται το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

16:33

75': Πολύ καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ξανά αναπτύσσεται ωραία ο Αστέρας, ο Τσιλιανίδης γυρίζει στο ημικύκλιο της περιοχής και ο Ντούντου πιάνει το σουτ, αποκρούει εντυπωσιακά ο Πασχαλάκης.

16:32

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τόνσο, λίγο έξω η μπάλα.

16:30

72': Κίτρινη κάρτα στον Αζεβέδο.

16:29

71': Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Μουνάφο βγάζει τη σέντρα, ο Τσιλιανίδης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:27

69': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Αζεβέδο στη θέση του Σάκχοφ.

16:27

69': Κίτρινη κάρτα στον Ντούντου.

16:26

68': Προσπαθεί να βρει ωραία ο Τσιλιανίδης τον Ντουντού, αλλά ο Πασχαλάκης βγαίνει και μαζεύει. Έχει χτυπήσει τον γκολκίπερ του ΠΑΟΚ κατά την πτώση του.

16:24

67': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Ντούντου στη θέση του Κυριακόπουλου.

16:23

65': Επιχειρεί ένα σουτ ο Πέλκας μόλις μέσα στην περιοχή έπειτα από πάσα του Πρίγιοβιτς, άουτ η μπάλα.