1
19:09

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:08

Νίκη με ανατροπη μέσα σε τρία λεπτά για τον Λεβαδειακό, με την ΑΕΛ να είναι κακή στο δεύτερο μέρος και να χάνει το προβάδισμά της, γνωρίζοντας την ήττα.

19:07

Λήξη του ματς! 2-1.

19:06

90'+5: Σέντρα του Ρέντζα, μαζεύει ο Σωτηρίου.

19:03

90'+2: Σέντρα - σουτ του Μιλοσάβλιεβιτς, άουτ η μπάλα.

19:02

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

18:58

87': Κεφαλιά του Περόνε, μαζεύει ο Σωτηρίου.

18:57

86': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Καθάριος, ο Νιάσε βλέπει τον Μπόζοβιτς να τον σταματά με διπλή προσπάθεια, ο Γιακουμάκης πιάνει το σουτ, μαζεύει ξανά ο Μπόζοβιτς.

18:55

84': Κίτρινη κάρτα στον Μπόζοβιτς.

18:55

84': Κίτρινη κάρτα στον Τριποτσέρη.

18:54

83': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Καθάριος, ο Τριποτσέρης πιάνει την κεφαλιά, με τον Μπόζοβιτς να μαζεύει με διπλή προσπάθεια.

18:53

82': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μόρας στη θέση του Χούμπτσεφ.

18:51

80': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καθάριος στη θέση του Σουμπίνιο.

18:47

76': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μλαντένοβιτς στη θέση του Ντέλετιτς.

18:45

74': Σουτ του Ντέλετιτς, άουτ η μπάλα.

18:44

73': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Σουμπίνιο, ο Γιακουμάκης πιάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

18:41

70': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Σαβαντογκό στη θέση του Γιουσούφ.

18:40

69': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Σουμπίνιο, άουτ.

18:40

69': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ρέντζας στη θέση του Λεοζίνιο.

18:35

Κάθετη μπαλιά του Τσαμπούρη, ο Γιακουμάκης κάνει την προσποίηση και αφήνει για τον Μαρκόφσκι, ο οποίος τελειώνει υποδειγματικά τη φάση.

18:35

63': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:33

62': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καραχάλιος στη θέση του Ζαραδούκα.

18:31

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σουμπίνιο από τα 40 περίπου μέτρα με την μπάλα να σκάει ακριβώς πριν την γραμμή στη δεξιά γωνία του Μπόζοβιτς και να καταλήγει στα δίχτυα. Πολύ όμορφο γκολ, έχει ευθύνη και ο γκολκίπερ.

18:31

60': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:30

59': Κίτρινη κάρτα στον Λαγό.

18:28

57': Σέντρα - σουτ του Μαρκόφσκι, μαζεύει εύκολα ο Μπόζοβιτς.

18:23

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Τσαμπούρης βγάζει τη σέντρα, ο Γιακουμάκης πιάνει την κεφαλιά, ο Μπόζοβιτς διώχνει ενστικτωδώς και με δεύτερη προσπάθεια διώχνει ξανά δύσκολα και... οριστικά.

18:21

50': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα δεξιά από τον Τσαμπούρη, διώχνει ο Μπόζοβιτς.

18:17

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:02

Με το γκολ του Κρίζμαν λίγο πριν το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου η ΑΕΛ προηγείται μέσα στη Λιβαδειά. Είχαν καλές στιγμές οι γηπεδούχοι, αλλά οι «βυσσινί» ήταν επίσης απειλητικοί και τελικά πιο αποτελεσματικοί.

18:01

Λήξη α' ημιχρόνου. 0-1.

17:58

Κεφαλιά - πάσα του Περόνε στον Κρίζμαν μέσα από την περιοχή εκείνος κάνει το σουτ στην κίνηση, η μπάλα βρίσκει και στον Τριποτσέρη και αλλάζει πορεία, καταλήγοντας στα δίχτυα.

17:58

43': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

17:54

38': Κεφαλιά του Περόνε, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:48

33': Ζητά πέναλτι η ΑΕΛ σε μαρκάρισμα του Λεοζίνιο από τον Αντιλέχου. Υπάρχει επαφή με το σώμα, αλλά ο άσος της ΑΕΛ έχει χάσει την μπάλα.