0
19:04

Καλό σας βράδυ από το a-sports.gr

19:02

Ο Άρης πίεσε, αλλά δεν μπόρεσε να βάλει το γκολ αν και στο δεύτερο ημίχρονο, κυρίως, πίεσε και είχε ευκαιρίες για να σκοράρει

19:02

Ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη. Τελικό αποτέλεσμα 0-0.

19:01

90+5': Σέντρα του Χαντί από αριστερά, κεφαλιά του Δεληζήση, άουτ η μπάλα από το αριστερό δοκάρι.

18:59

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Σόουζα

18:58

Είμαστε στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων

18:56

Έξι λεπτά καθυστερήσεις

18:54

89': Αλλαγή για τα Τρίκαλα, ο Γκόλιας στη θέση του Ζγκούρι

18:53

88': Μιλούνοβιτς αντί Μουμίν για τον Άρη

18:53

88': Κίτρινη κάρτα στον Ν' Λουντουλού

18:52

87': Κίτρινη κάρτα στον Αποστολίδη

18:51

86': Κίτρινη κάρτα στον Μουμίν

18:50

85': Κίτρινη κάρτα στον Τσιάρα

18:49

Μικρή διακοπή στον αγώνα, Χαντί και Κάσσος είναι στον αγωνιστικό χώρο έπειτα από... σύγκρουση μεταξύ τους

18:47

82': Αλλαγή για τα Τρίκαλα, ο Γάλλος Ν' Λουντουλου στη θέση του Πάνου

18:47

Έχουμε μπει στο τελευταίο 10λεπτο του αγώνα

18:45

80': Σουτ του Πλατέλλα έξω από την περιοχή, στον άξονα της εστιας, απελπιστικά άουτ η μπάλα

18:45

Εντός έδρας ο Άρης έχει επτά νίκες και δύο ισοπαλίες και τέρματα 16-1. Το μοναδικό γκολ που δέχθηκε ήταν από την Παναχαϊκή.

18:44

78': Φάουλ του Πλατέλλα από τα 30 μέτρα, η μπάλα περνάει από το τοίχος αλλά μπλοκάρει εύκολα ο Αποστολίδης

18:42

77': Σέντρα του Σόουζα, κεφαλιά του Διαμαντόπουλου, μπλοκάρει ο Αποστολίδης, εύκολα

18:38

Μικρή διακοπή στον αγώνα, είναι στο έδαφος ο τερματοφύλακας του ΑΟΤ Αποστολίδης

18:36

70': Χαντί στη θέση του Παυλίδη

18:36

70' Κατά μέτωπο επίθεση του Παυλίδη, μπαίνει στην περιοχή αλλά τον σταματάει ο Κοτσώνης, λίγο πριν σουτάρει

18:33

68': Σουτ του Πλατέλλα από αριστερά μέσα στην περιοχή, η μπάλα βρίσκει στον Πάνο και φεύγει κόρνερ που περνάει ανεκμετάλλευτο

18:31

66': Φάουλ του Γροντή, λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα

18:30

65': Ο Γροντής εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, ο Αναγνωστόπουλος μπλοκάρει.

18:29

64': Ο Ιντζόγλου διώχνει σε κόρνερ προ του Τσίπρα.

18:28

63': Δυνατό σουτ του Παυλίδη, λίγο έξω από την περιοχή και στον άξονα της εστίας, η μπάλα λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι

18:27

62': Αλλαγή για τον Άρη, ο Ντούνης στη θέση του Τζανακάκη

18:26

62': Κίτρινη κάρτα στον Πάνο

18:26

61': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιτσάνη

18:25

60': Ο Τσίπρας στη θέση του Μιλοσάβλιεφ

18:23

59': Τεράστια ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Ο Μιλοσάβλιεφ έπειτα από λάθος του Δεληζήση, μέσα στην περιοχή και δεξιά, σουτάρει ψηλά άουτ

18:22

58': Ο Διαμαντόπουλος μέσα στην περιοχή, τελευταία στιγμή τον κόβει ο Λεάντρο Πίντο, πριν σουτάρει και σκοράρει

18:20

56': Γυριστό σουτ του Διαμαντόπουλου, στον αγκώνα του Πάνου η μπάλα, ο Άρης ζητάει πέναλτι. Σωστά δεν δίνεται, ήταν εξ' επαφής.

18:18

53': Κίτρινη κάρτα στον Βέρτζο των Τρικάλων

18:18

Η πιο σημαντική φάση του Άρη σε 51 λεπτά αγώνα

18:16

51': Φάουλ του Παυλίδη από αριστερά, κεφαλιά του Κάσσου αποκρούει ο τερματοφύλακας του ΑΟΤ Αποστολίδης.

18:14

Ο Άρης παράλληλα, είναι η μοναδική αήττητη ομάδα στο πρωτάθλημα και με τέρματα 35-6 και διαθέτει την καλύτερη άμυνα με μόλις έξι γκολ.