Λήξη στη Σπάρτη, ο Απόλλων Καλαμαριάς περνάει σαν... σίφουνας με 4-0

16:46

Τρία λεπτά καθυστερήσεις

16:42

Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο, τυπική διαδικασία ο αγώνας εδώ καιν αρκετή ώρα

16:40

84': Οφσάιντ ο Φουρτάδο

16:37

81' Κόρνερ του Μπέλη από αριστερά, κεφαλιά του Σανδραβέλη, η μπάλα περνάει άουτ από το δεύτερο δοκάρι

16:34

78': Ο Καλαϊτζίδης στη θέση του Τσεμπερίδη για τον Απόλλωνα

16:33

77': Ο Βλαχομήτρος στη θέση του Ηλιάδη για τον Απόλλωνα

16:31

75': Σουτ του Ράντι, μέσα από την περιοχή, μπλόκαρε ο Λόπεθ

16:30

74': Κίτρινη κάρτα για τον Σαμαρά

16:28

72': Λιόνης στη θέση του Μπρίτο για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς

16:26

Κεφαλιά του Σαμαρά μέσα στην περιοχή, μετά από κόρνερ του Μπρίτο από αριστερά, η μπάλα στα δίχτυα της Σπάρτης

16:25

69': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς, 0-4 θρίαμβος για τους φιλοξενούμενους με τον Σαμαρά

16:24

Η Σπάρτη δύσκολα θα αποφύγει την τρίτη σερί ήττα

16:22

Ο Μπρίτο βρήκε έξω από την περιοχή τον Συμελίδη, που με σουτ στην κίνηση σημείωσε το τρίτο γκολ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς

16:21

65' ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς και 0-3

16:18

62': Τρίτη αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Μπέλης περνάει στη θέση του Παναγιώτου

16:18

Στον πάγκο της Σπάρτης κάθεται για άλλη μία φορά ο υπηρεσιακός Γιώργος Πολυμενέας. Ο Σάκης Θεοδοσιάδης, ανέλαβε την ομάδα στις 18/2, την καθοδήγησε στην ήττα από τον Παναιγιάλειο και στις 26/2 παραιτήθηκε επικαλούμενος προσωπικούς λόγους.

16:13

Κόρνερ από αριστερά, κεφαλιά του Καλογέρη στο δεύτερο δοκάρι, ο Σαμαράς από το ύψος του πέναλτι σουτάρει, αποκρούει ο Γιακουμής και ο Χασομέρης από πλεονεκτική θέση στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα

16:12

57': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς με τον Χασομέρη και 0-2

16:12

56' Ο Φουρτάδο στη θέση του Γουόρντεν για τη Σπάρτη

16:10

55': Σε θέση οφσάιντ ο Ηλιάδης

16:06

51': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Σουλιώτης από δεξιά για την Σπάρτη, λανθασμένη υπόδειξη από το β' βοηθό

16:06

50': Σουτ του Καλογέρη έξω από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα άουτ από την εστία

16:04

48' Κίτρινη κάρτα στον Οικονομόπουλο της Σπάρτης

16:03

47': Κόρνερ από δεξιά με τον Ράντι, καμία ανησυχία για τον τερματοφύλακα του Απόλλωνα Λόπεθ

16:01

Σέντρα στο β' ημίχρονο

16:01

46': Αλλαγή για τη Σπάρτη, ο Μουζακίτης στη θέση του Μπουζούκη

15:58

Οι δύο ομάδες μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

15:47

Λανθασμένα ο διαιτητής Βισκαδούρος δεν έδωσε πέναλτι υπέρ του Απόλλωνα σε χέρι του Βοσνακίδη, λίγο πριν τελειώσει το α' ημίχρονο.