-
0
21:22

21:22

Χαμόγελα και χειροκροτήματα από τον κόσμο του Ατρόμητου στο φινάλε, που ζητά νίκη και επί του Πανιωνίου την επόμενη αγωνιστική.

21:21

Ακόμη πιο κοντά στο Γιουρόπα Λιγκ ο Ατρόμητος, που πιάνει στην 3η θέση τον Ολυμπιακό.

21:21

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

21:21

90'+4: Κίτρινη στον Μπουσούλατζιτς για καθυστέρηση.

21:18

90'+1: Κυριακίδης αντί Ούμπιντες, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:18

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

90': Εκτελεί το φάουλ ο Μεχία από δεξιά, ο Λουσέρο βγαίνει στο πίσω δοκάρι μόνος του, δεν κάνει καλή προβολή...

21:17

90': Κίτρινη στον Σάκιτς για φάουλ στον Κίκε.

21:14

87': Άλλο ένα κόρνερ για τον Ατρόμητο, εκτελείται πλασαριστά από Ούμπιντες και Ουάρντα, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

21:13

86': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Μετά την εκτέλεση του Ουάρντα ο Ρισβάνης θα βρει με κεφαλιά τον Μπρούνο ολομόναχο προ του Ζίβκοβιτς, άστοχη όμως η κοντινή προβολή του Βραζιλιάνου.

21:12

85': Κόρνερ παραχωρεί ο Φλίσκας για τον Ατρόμητο.

21:10

83': Ελέγχει άνετα το παιχνίδι ο Ατρόμητος, δεν βρίσκει διαδρόμους προς τα καρέ του Γιαννιώτη η Ξάνθη.

21:03

76' Γυριστό σουτ του Χατζηισαΐα μετά την εκτέλεση του κόρνερ, μπλοκάρει εύκολα ο Ζίβκοβιτς.

21:02

76': Κερδίζει κόρνερ ο Ουάρντα για τον Ατρόμητο.

20:59

72': Μπρούνο αντί Ντάουντα στη δεύτερη αλλαγή του Ατρόμητου.

20:59

72': Προβολή στην κίνηση του Γέντρισεκ μετά από σέντρα του Σβάρνα από δεξιά, άουτ.

20:57

71': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη, Λουσέρο αντί Τριάδη.

20:56

69': Χλιαρό σουτ του Ουάρντα, άστοχο.

20:55

68': Κεφαλιά ψαράκι του Ουάρντα μετά τη σέντρα του Κιβρακίδη από δεξιά, άουτ.

20:48

61': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο, μιμείται τον Μπρίτο ο Καρασαλίδης! Ο Ούμπιντες εκτελεί το φάουλ, ο Καρασαλίδης αστοχεί με εξ επαφής κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και με τον Ζίβκοβιτς εξουδετερωμένο.

20:47

60': Κίτρινη στον Λισγάρα για φάουλ στον Μπουσούλατζιτς λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά.

20:46

59': Κερδίζει κόρνερ ο Ούμπιντες για τον Ατρόμητο, το εκτελεί ο ίδιος, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:42

55': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη, Κίκε αντί Φασίδη.

20:40

54': Εκτελεί το κόρνερ από αριστερά ο Ούμπιντες, διώχνει με το ένα χέρι ο Ζίβκοβιτς.

20:39

53': Κερδίζει κόρνερ ο Ουάρντα για τον Ατρόμητο.

20:37

50': Κίτρινη στον Ντε Λούκας για φάουλ στον Μπουσούλατζιτς.

20:33

46': Πρώτη αλλαγή και για την Ξάνθη, Ντε Λούκας αντί Καμαρά.

20:32

46': Μάντσον αντί του τραυματία Βασιλακάκη, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο και αναγκαστική.

20:32

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.