19:06

19:05

Δεν αφήνει ικανοποιημένη καμία από τις δύο ομάδες το τελικό αποτέλεσμα.

19:05

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:03

90'+2: Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα, Μενσά αντί Ρόλε.

19:02

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

Έντονη η βροχόπτωση πια...

18:58

87': Κόρνερ για την Κέρκυρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:53

82': Γιάκος αντί Χαλκιαδάκη, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:52

81': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα, Αρτυματάς αντί Μπαλάφα.

18:51

80': Τεράστια ευκαιρία χάνει ο ΠΑΣ στην αντεπίθεση, ο Νικολιάς θα βγει στο τετ α τετ με τον Γιαννακόπουλο, αλλά θα πλασάρει άστοχα.

18:50

79': Κόρνερ παραχωρεί ο Μιχαήλ για την Κέρκυρα, εκτελεί ο Ρόλε και νέο κόρνερ, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

18:49

78': Κίτρινη στον Καρανίκα για φάουλ στον Κρητικό.

18:48

77': Εκτελεί το κόρνερ ο Ρόλε, η μπάλα καταλήγει στον Μπαλάφα, αρκετά άστοχο το γυριστό σουτ που θα κάνει.

18:47

76': Κόρνερ για την Κέρκυρα παραχωρεί ο Γαρουφαλιάς.

18:45

74': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Νικολιάς αντί Μανθάτη.

18:42

71': Χέλκβιστ αντί Μπετρά, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:37

66': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα, Μυτίδης αντί Ζορμπά.

18:33

62': ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΕΡΚΥΡΑ! Σέντρα του Ζορμπά από πλάγια θέση δεξιά, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

18:32

61': Εκτελεί το φάουλ ο Βιντάλ από δεξιά, γυριστή κεφαλιά του Σκόνδρα, αρκετά μέτρα άουτ.

18:31

60': Κίτρινη στον Λέκοβιτς για φάουλ στον Χαλκιαδάκη.

18:30

59': Κίτρινη στον Κρητικό.

18:25

54': Μακρινό σουτ του Ρόλε, πολύ άστοχο.

18:20

49': Μακρινό σουτ του Μπαλάφα, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:17

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.